Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 292 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 21.1.2018

2 Dakika Molaya Hepimizin İhtiyacı Var

1 sene önce yazıldı, 63 kere okundu. 0

Merhabalar. Yeni rastladığım bir internet sitesinden bahsetmek, üzerine biraz konuşmak istedim. İşlerimiz, ilişkilerimiz, elimizden düşmeyen telefonlar, yoğun tempo ve yorgunluk bizi gerçekten yoruyor farkında olmasak, alışmış olsak bile. Şimdi sizlere masa başında mesaisini bilgisayar ile geçiren arkadaşlar için oluşturulmuş bir internet sitesini tanıtacağım.

Sadece 2 Dakika Hiç Bir Şey Yapma!

İnternet sitesindeki mantık gayet basit aslında. Siteye giriyorsunuz, mouseunuzu hareketsiz bırakıyorsunuz ve 2 dakika boyunca manzaranın keyfini çıkarıyorsunuz. Arkadan bir ses de size huzur vermeye devam ediyor. İnternet sitesinin sizden istediği tek şey 2 dakika boyunca hiç bir şey yapmamanız. Mouseun en ufak bir hareketinde zaman sayacı sıfırlanıyor ve tekrar hareketsiz kalmanızı bekliyor.

İnternet sitesine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sizin de ilginizi çeken ve arada sırada uğradığınız internet siteleri varsa, yorum kısmından bana iletebilirsiniz. Yazıyı güncellemiş olurum.

Do Nothing 2 Minutes : http://www.donothingfor2minutes.com/

Yoğun tempoda çalışan arkadaşlara başarılar dilerim. Ancak gözlerinizi dinlendirmeyi ihmal etmeyin. Çok çalışmak değil, öz çalışmak önemli olan unutmayın. İşverenlerinize bunu anlatmaya çalışın, insan olduğunuzu ve insanlar için çalıştığınızı belirtin.

Tekrar görüşmek üzere!

BENZER  Yeter Artık

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Mini Yabancı Diziler : Yüzde 3 Dizisi