Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 27.2.2020
Bu yazı 13.12.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

2014 Yılına Hazırız !

6 sene önce yazıldı, 333 kere okundu. 1

Web sitemde köklü bir değişikliğe gittim. Anasayfamı düzenledim, temiz sade bir tasarımla kendimi anlattım. Bir de “müzik” bölümü ekledim tabi siteye. Müzik bölümümde bestelerimi, coverlarımı, dinlediğim şarkıları, şarkı sözlerimi, şiirlerimi ve sahne videolarımı paylaşıyorum. Aslında pek de gerekli değildi ama ayrı bir yer olmasını istedim içten içe. Tasarımı güzel de oldu. Hem youtube’den kurtuldum kendi playerımda çaldırıyorum şarkıları. Daha hoş böyle. Ayrıca yıldızlı oylama sistemi de ekledim, oy verin ha :P

Bu değişikliklerin yanısıra, blog tasarımını da değiştirdim. Kendim hazırlamadım temayı gerçi ama sade hoş olsun istedim. Bundan önce iki tane tema yazmıştım kendime ait. Şuan kullandığım temadan daha güzel görünüyorlardı ancak kullanım açısından biraz eksikti. Ben de pek fazla uğraşamıyordum. Bu gece bu temaya geçiş yapmış oldum artık. Nacizane yazılarımı güzel bi şekilde okurlarıma göstersin yeter dedim.

Bir de sunucu değişikliği gerçekleştirdim. Özdemir Web Tasarım sunucularında barınıyorum artık. Kendi reseller’ımın süresi bir iki ay içinde dolacak. Hizmetinden de memnun değildim zaten. Hatta buradan uyarayım, öyle herkesten sunucu falan kiralamayın arkadaşlar. Adam kafasına göre dns ayarlarıyla oynar, müşteriler sizi arar, g*t gibi kalırsınız ortada mazallah :)

Herneyse. Yeni tema, yeni index, yeni bir bölüm.. Odamı da düzenledim bugün ayrıca. Bakalım.. Biraz olumlu şeyler olacak gibi inşallah. En en en önemlisi kendimi iyi hissetmem. Gerisi yalan.

Şimdilik yazıya burada son vereyim. Daha sonra sık sık görüşeceğiz. Sağlıcakla

BENZER  Windows 8.1'de Sistem Derecelendirmesi Görmek

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel