Son Yazılarım Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 14.2.2020
925 Okuma - 0 Yorum

Hakkımda

Konya / Beyşehir’de 7 Haziran 1994’de doğdum. İlkokula İstanbul’da başladım. Okul hayatım ilkokuldan sonra Kağıthane Anadolu Lisesi ile devam etti. Şuan üniversiteye hazırlanıyorum. İstanbul’da yaşıyorum. Web Tasarım ve Müzikle uğraşıyorum. Nasıl mı?

Web Tasarım

İlkokul zamanlarında bir heyecan, bir hevesle başlayan hobim, yıllar sonra beni buralara getirdi. İnsan severek yaptığı işte ilerler derler. Öyle de oldu sanırım. WordPress alt yapısı üzerine arayüz çizip xHtml kodlayıp entegre ederek webden para kazanıyorum şu sıralar. Adobe Photoshop CS5 ve Adobe Dreamweaver CS4 kullanıyorum.

Müzik

İlkokulun sonunda klasik gitar almam ile başlayan müzik hayatıma şimdi birden fazla enstruman ve kayıt teknolojileriyle devam ediyorum. Bir çok beste yaptım, yapmaya devam ediyorum. Kendimce kayıtlarımı alıyorum. Cubase SX3 kullanıyordum bir zamanlar. Windows 8 64 Bit’in zorlamasıyla Cubase 5 kullanmaya başladım. Sanırım kayıt teknolojilerini enstruman çalmaktan daha çok seviyorum. Ama ne olursa olsun, hayatımın tek vazgeçilmezi genel anlamda müziktir.

Yani?

Kendimi bol radyasyonlu ve yükses ses seviyeli bir dünyada buluverdim. Mutluyum. Mutlu olacağım. Web sitemi takip ettiğin için teşekkür ederim.

 

7 sene önce yazıldı.
Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel