Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 24.3.2020
Bu yazı 08.04.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Addictive Drums’ı Tam Sürüme Çevirelim

7 sene önce yazıldı, 769 kere okundu. 0

Merhabalar. Öncelikle Addictive Drums eklentisinden bahsedelim. Cubase kullananlar veya alternatif programları kullananlar bilirler ki, kayıt teknolojilerinde kullanılan bir dolu vsti yani sanal enstruman bulunmakta. İşte bu da onlardan birisi. Eklentiyi kurduğunuzda size çok sağlam bir davul veriyor. İnce ayarlarınızı yapıp veya hazır ayarları kullanıp, şarkılarınıza davullarınızı ekliyorsunuz. İster el ile, ister midi klavyeden, isterseniz de elektronik davulunuzu bağlayıp öyle kaydediyorsunuz davullarınızı. Bir iki eklenti denedim ve uzun bir süredir bu eklentiyi kullanıyorum.

Şimdi gelelim tam sürüme çevirme olayına. Çok fazla warez kullanan biri değilim ama, kullandığım her yazılıma para veriyo olsaydım batardım diye düşündüğümden, bir süre kadar önce Addictive Drums’ı tam sürüme çevirme olayını çözdüm. Aşağıda vereceğim dosyayı indiriyorsunuz, daha önce kurduğunuz Addictive Drums’ın üzerine kuruyorsunuz. Hem 1.5 sürümüne güncellemiş oluyor hem de pre-cracked bir şekilde kullanmaya başlıyorsunuz. Cubase’i kapatıp açtığınızda eklentiniz artık full olacaktır.

Addictive Drums Pre-crack & Update Dosyasını İndirmek İçin Tıklayın

Bol müzikli günler efenim.

BENZER  Hayat Sırrının Suyunu Çeşmelerden Bulamazsın

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel