Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 26.3.2020
Bu yazı 13.03.2014 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Aramıza Hoşgeldin “Ertan Balçık”

6 sene önce yazıldı, 1.147 kere okundu. 4

Bu yazı düzenlenmiştir!

Ertan Balçık isimli insanlık yoksunu kişi, ben de dahil bir çok kişiyi dolandırmış, Bursa’da dayağını yemiş, itibar edilmeyecek ve güvenilmeyecek bir kişidir. Gerekli bilgiyi google’da kendisinin ismini aratarak r10.net gibi sitelerdeki konulardan edinebilir, yapacağınız bir ticaret varsa uzak durabilir, yolda görseniz yolunuzu değiştirebilirsiniz.

Kendisi ile 3-4 ay civarında ev arkadaşlığı yapmış olmanın verdiği utanç ile birlikte, kaptırdığım 700 civarı para olduğunu ve benim kaybımın daha fazlasını ( 40-50 bin lira civarında ) başkalarının da yaşadığını belirtmek isterim.

Ek olarak, kendisiyle hiç bir bağlantımın olmadığını, güncel iletişim bilgilerinin veya ikamet ettiği yerin bilgisinin bende mevcut olmadığını da söylemek isterim.

İyi günler dilerim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BENZER  Logitech K375s Klavye ve M720 Mouse İncelemesi

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel