Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 313 yazı ve 269 yorum var.

Benim Sabahım, Benim Gecem

7 sene önce yazıldı, 345 kere okundu. 1

Bilimsel açıdan bakınca gece gündüz saatleri bellidir. Herşey tıkırındadır. Hatta dünya yerinden en ufak bi kımıldasa tüm düzen bozulur vs vs. Ya benim düzenim? Benim alışkanlıklarım?

İşler karışık aslında. Her insan dipsiz kuyu, su çekmeye çalışırsın daralırsın falan. Ben de karışığım demiyorum da, karışığımdır heralde. Mesela uyku denen şey bende tam oturmadı. Uyku olayı farklı bende.. Çok farklı. Uykumun gelip gelmemesi değil, kafamın boş olup olmaması uyku saatimi etkiler. Mesela sinir stres yapmşsam geceleri beklerim iyice uyku bastırsın da, yatağıma yattığımda düşünmeye fırsat kalmadan uyuyabileyim diye. Yoksa işim yaş. Düşünceler bir başladı mı, bitmek bilmez. Kapalı gözlerimi hissetmem. İçerde döner dururlar ve öyle acı hissederim ki. Her ne kadar kul yapısı olmasa da o gözler, belli bir kullanım şekli var ve yanlış kullanırsanız ağrı sızı ile başlayıp körlükle devam eder allah muhafaza. Zorluyorum ben de baya. Radyasyonu geç, ekranlardan başka bir şey yok hayatımda bu sıralar. Kendime zaman ayırmaktan kastım gelip bloğumda bir şeyler yazmaksa eğer, gerçekten ekranlardan başka bir şeyim yok hayatta demektir.

Ha bir de müzik var, ama müzik yok bu sıralar. Dinliyorum, yapmıyorum müzik. Hem yapamıyorum şartlardan dolayı, hem de bir süre ara verince adam ne gitar alıyor eline ne de cubase açıyor önüne ki kayıt yapsın.

Herneyse, acayip ruh halleri son bulsun bi şimdi. Bugün kendi sabahımda uyandığımdan beri bi şarkıyı dinliyorum. Dilime de takılacak bütün gün, belli. Al Fadimem.. İçimiz dışımız bir belli ya, yalan yok, türküz ve bazı türk motifleri olan şarkılar türküler içimize işliyor sabahları. Dün bir arkadaşıma da dedim, benim tarzım death metal olum dedim, nerden nereye gelmişim bak dedim. Hakikaten de öyle. Al fadimem dinleyen bi death metalci duydunuz mu? Hadi bunu geç, yaptığım şarkılar, yazdığım şarkı sözleri, ne alaka death metal ile. sorarım size?

BENZER  " Hep Böyle Kal " Demişti Şarkılar

Ya işte hayat şartları. İnsan kapalı bir kutu, açtıkça içinden başka kutular çıkıyor. Hangi kutu neyin nesi bildiğimiz yok. Açmaktan yoruluyosun bu sefer ambalajı bozuluyor kutuların açmadıkça. Öyle işte. Karışık işler. Benden bu kadar. Benim yoluma gidiyorum. Görüşmek üzere!

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Macbook Air 2017’yi Kimlere Tavsiye Edebilirim?

Bir süredir sık sık Macbook Air’i proje işlerinde ve sunumlarda kullanıyorum. Sizlere bu yazımda 2017 model ...

3 ay önce. 58 0 Devam Et

2021’e Girerken Hayata Dair Genel Bir Değerlendirme Yapalım

Merhabalar yeniden! Hemen her yazıya başlarken söylediğim gibi; epeydir bir şeyler yazamıyorum ama yeniden bir şe...

4 ay önce. 38 0 Devam Et

İsimTescil.net Sonunda Arayüzünü Güncelledi

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir zaman boyunca gına getiren, sürekli yavaşlığı ve “her yüzüne bakışımızda...

11 ay önce. 170 0 Devam Et

Sitelerinize WhatsApp Butonu Ekleyerek Müşterilerinizle Etkileşime Geçin

Merhaba arkadaşlar. WhatsApp günün hemen her anında iletişim ihtiyacımızı karşılayan olmazsa olmaz bir araç h...

11 ay önce. 212 0 Devam Et

İşletmelerde Ön Muhasebe Yazılımı Kullanmanın Önemi ve Bulut Tabanlı Yazılımlar

Merhaba arkadaşlar. Özellikle son zamanlarda girişimcilik ruhunun çok fazla kişiye ulaştığını, herkesin özell...

11 ay önce. 83 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.