Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 1.4.2020
Bu yazı 21.12.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

En Az Bir Yıl Daha Burdayım !

6 sene önce yazıldı, 246 kere okundu. 0

Merhaba dostlar. Alanadım ve sunucum en az bir yıl daha aktif. Bu da demektir ki, en az bir yıl daha burdayım ve bloglayacağım. Zaten bir yıllık bir bloğum mevcut iyisiyle kötüsüyle. Köklü bir blog olma yolunda belki de ilk adımı attık diyebilirim. Belki az okuyucum var, belki saçma şeyler yazıyorum, belki ilginizi çekmiyor olabilir. Ama buradaki amaç samimi bir şekilde blog tutmak olduğundan, benim için sıkıntı yok demektir.

Durum o kadar da vahim değil bence aslında. Belli bir okuyucum olduğuna inanıyorum. Diğer kişisel blogların yaptığı gibi ” karşılıklı yorumlaşma ” sistemine dahil olmadım hiç bir zaman ve olmayacağım. Ya da ” wordpress otomatik fake yorum eklentisi ” gibi bir eklenti de kurmayacağım bloğuma. Varsın yorum gelmesin. Okuyucu girsin, okusun, çıksın kafi. Zaten Facebook yorum eklentisi aktif şuan. Yorum yazmak isteyen rahatlıkla yazabilecek. İnanın facebook’da bile pek fazla paylaşmıyorum yazıları, neden bilmiyorum ama..

Sosyal medya bu kadar aktif kullanılmaya başlandığından beri zaten bloglar geriledi diye düşünüyorum. Gelip de burayı okuyan bir insan ya internetle yeni tanıştı, google’a yazdığı bi kelime yüzünden buraya geldi, ya da sıkı blog takipçisi. Çok nadiren de aradığı bir şeyi burada bulduğu içindir. Ben aklıma gelen bir şeyi paylaşmak için kendimi filtreliyorum mesela resmen. Bunu facebookdan mı paylaşsam, twitterdan mı tivitlesem, yoksa uzun uzun bloğumda mı yazsam diyorum. E sosyal medyada arkadaşlarımız çok olduğundan gören dikkat eden çok oluyor, bloğa yazınca nadiren görülüyor diye düşünüyo insan ve sosyal medyayı tercih ediyo çoğunlukla. Ben kendi açımdan bunun önüne geçmeye çalışıyorum. Gereksiz uzun yazılarım da belki bu sebeptendir. Ama zamanla oturacak. Merak etmeyin.

BENZER  Ne Eksiklikmiş Lan Bu Dizisizlik?!?

Herneyse, sözü çok uzattık. Daha fazla yormayalım. Hem yedekler de yüklenmiştir, gideyim şu siteyi halledeyim de yatayım. Görüşmek üzere!

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel