Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 311 yazı ve 269 yorum var.

En Az Bir Yıl Daha Burdayım !

7 sene önce yazıldı, 247 kere okundu. 0

Merhaba dostlar. Alanadım ve sunucum en az bir yıl daha aktif. Bu da demektir ki, en az bir yıl daha burdayım ve bloglayacağım. Zaten bir yıllık bir bloğum mevcut iyisiyle kötüsüyle. Köklü bir blog olma yolunda belki de ilk adımı attık diyebilirim. Belki az okuyucum var, belki saçma şeyler yazıyorum, belki ilginizi çekmiyor olabilir. Ama buradaki amaç samimi bir şekilde blog tutmak olduğundan, benim için sıkıntı yok demektir.

Durum o kadar da vahim değil bence aslında. Belli bir okuyucum olduğuna inanıyorum. Diğer kişisel blogların yaptığı gibi ” karşılıklı yorumlaşma ” sistemine dahil olmadım hiç bir zaman ve olmayacağım. Ya da ” wordpress otomatik fake yorum eklentisi ” gibi bir eklenti de kurmayacağım bloğuma. Varsın yorum gelmesin. Okuyucu girsin, okusun, çıksın kafi. Zaten Facebook yorum eklentisi aktif şuan. Yorum yazmak isteyen rahatlıkla yazabilecek. İnanın facebook’da bile pek fazla paylaşmıyorum yazıları, neden bilmiyorum ama..

Sosyal medya bu kadar aktif kullanılmaya başlandığından beri zaten bloglar geriledi diye düşünüyorum. Gelip de burayı okuyan bir insan ya internetle yeni tanıştı, google’a yazdığı bi kelime yüzünden buraya geldi, ya da sıkı blog takipçisi. Çok nadiren de aradığı bir şeyi burada bulduğu içindir. Ben aklıma gelen bir şeyi paylaşmak için kendimi filtreliyorum mesela resmen. Bunu facebookdan mı paylaşsam, twitterdan mı tivitlesem, yoksa uzun uzun bloğumda mı yazsam diyorum. E sosyal medyada arkadaşlarımız çok olduğundan gören dikkat eden çok oluyor, bloğa yazınca nadiren görülüyor diye düşünüyo insan ve sosyal medyayı tercih ediyo çoğunlukla. Ben kendi açımdan bunun önüne geçmeye çalışıyorum. Gereksiz uzun yazılarım da belki bu sebeptendir. Ama zamanla oturacak. Merak etmeyin.

BENZER  Paralel Evrendeki Nazım'a Notlar

Herneyse, sözü çok uzattık. Daha fazla yormayalım. Hem yedekler de yüklenmiştir, gideyim şu siteyi halledeyim de yatayım. Görüşmek üzere!

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

İsimTescil.net Sonunda Arayüzünü Güncelledi

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir zaman boyunca gına getiren, sürekli yavaşlığı ve “her yüzüne bakışımızda...

4 ay önce. 97 0 Devam Et

Sitelerinize WhatsApp Butonu Ekleyerek Müşterilerinizle Etkileşime Geçin

Merhaba arkadaşlar. WhatsApp günün hemen her anında iletişim ihtiyacımızı karşılayan olmazsa olmaz bir araç h...

4 ay önce. 103 0 Devam Et

İşletmelerde Ön Muhasebe Yazılımı Kullanmanın Önemi ve Bulut Tabanlı Yazılımlar

Merhaba arkadaşlar. Özellikle son zamanlarda girişimcilik ruhunun çok fazla kişiye ulaştığını, herkesin özell...

4 ay önce. 34 0 Devam Et

Material Design Icons – MDI ile Sitelerinize Icon Set Nasıl Eklenir

Selam arkadaşlar. Bu yazıda sitelerimizi daha doğrusu arayüzlerimizi hazırlarken Material Design Icon Set’ind...

4 ay önce. 35 0 Devam Et

SSD Disk Kullanmak Bilgisayarımızı Ne Kadar Hızlandırır?

Solid State diskler piyasa çıktığından beri bilgisayar satıcıları hatta elindeki ikinci el bilgisayarı satan in...

4 ay önce. 57 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.