Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 16.2.2020
Bu yazı 04.03.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Gelmedin | Nazım YILMAZ

7 sene önce yazıldı, 241 kere okundu. 0

Bu yılın başlarında kaydettiğim bir bestem vardı. Hatta şu Cubase işlerine ara vermeden önceki son kaydım diyebilirim. Gerçekten de biraz ara vermiş gibi oldum. Öyle bir düşüncem olmasa da.. Herneyse.

Genellikle bir kaydı bitirdiğimde hemen youtube’a yüklerdim ama bunu nedense şu ana kadar yüklemedim. Belki de fırsat olmadı. Ama dinlettiğim bir kaç arkadaşımdan iyi geri dönüş aldım, hoşuma gitti. Son olarak, sesime istediğinizi diyebilirsiniz, ben de az küfür etmiyorum kendi kendime ama, müziğime asla :D

Bu arada, kaydettiğim bestelerimi yavaş yavaş Grup İstanbul ile birlikte çalıp dinleyicilerle buluşturmaya başlayacağız umarım. Gelişmeler devam ediyor. Hadi hayırlısı. ( Ahmet abi, seviliyosun be. )

İyi dinlemeler.

Video

BENZER  Yarim Kalan Sarap

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel