Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 311 yazı ve 269 yorum var.

Grup Istanbul Power Garage TV de

8 sene önce yazıldı, 349 kere okundu. 0

Merhaba arkadaşlar. Dahil olduğum bir grubu tanıtıcam şimdi sizlere. Ardından da Power Garage TV’deki bir performansımızı izleyebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Power Garage TV amatör müzisyenlere profesyonel destek veriyor. Sağolsunlar varolsunlar diyelim.

Gruptan biraz bahsedelim. Öncelikle söylemeliyim ki, gruba ben sonradan dahil oldum. Benden önce de daha başka bir grup sözkonusuymuş zaten. Geçmişlerini o kadar fazla bilmiyorum, ben geldiğimden beri bile bayaa değişiklik oldu grupta, geçmişi boşverelim yani.

Vokal gitarda Ahmet abi var. ( Ahmet Acar ) Mütevazi ve sevecen bi abimiz. Grubun değişmeyen üyelerinden. Değişmeyen üyelerle devam edelim o zaman; Davulda Seçkin abi var. ( Seçkin Bizimer ) ” Hell yeah! ” diyoruz her provada ve sadece Seçkin abiyle bu ruha giriyorum, sağolsun. Son zamanlardaki değişkliği saymazsak eğer, Fatih abiyi de gruptan biri olduğu için yazmak istiyorum. Gerçekten emeği çok büyük. Akustik gitarda Fatih Kandemir abimize teşekkür ediyoruz. Artık aramızda yok, umarım hayatında bir şeyleri başarmaya devam eder. Malikciğimle devam edelim. Bass gitara geldi şu son değişiklikten sonra kendisi. Bakalım neler yapacak. Son olarak da ben solo gitardayım. Dediğim gibi, en son değişiklikten sonra bunları söylüyorum. Daha önce bass gitardaydım.

Alternatif ve piyasa müzikleri yapıyoruz genelde. Arada pop, slow gidiyoruz öyle. Barlarda bir çok program yaptık. Birlikte içtik, birlikte eğlendik, zaman geçirdik. Birbirimize hesap geçirdik, parasız kaldık, falan filan. Güzel günler geçti, güzel günler geçmeye devam edecek. Umarız hep daha iyi yerlere geliriz ve bunu hedefleriz hep birlikte. Destekleyen tüm dinleyenlere, tüm okuyanlara, bize yardımı dokunanlara ve dokunmayanlara teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Alacakaranlık Performansımız:

BENZER  Bu Geceyi "Ayna" Gecesi İlan Ediyorum

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

İsimTescil.net Sonunda Arayüzünü Güncelledi

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir zaman boyunca gına getiren, sürekli yavaşlığı ve “her yüzüne bakışımızda...

5 ay önce. 99 0 Devam Et

Sitelerinize WhatsApp Butonu Ekleyerek Müşterilerinizle Etkileşime Geçin

Merhaba arkadaşlar. WhatsApp günün hemen her anında iletişim ihtiyacımızı karşılayan olmazsa olmaz bir araç h...

5 ay önce. 125 0 Devam Et

İşletmelerde Ön Muhasebe Yazılımı Kullanmanın Önemi ve Bulut Tabanlı Yazılımlar

Merhaba arkadaşlar. Özellikle son zamanlarda girişimcilik ruhunun çok fazla kişiye ulaştığını, herkesin özell...

5 ay önce. 39 0 Devam Et

Material Design Icons – MDI ile Sitelerinize Icon Set Nasıl Eklenir

Selam arkadaşlar. Bu yazıda sitelerimizi daha doğrusu arayüzlerimizi hazırlarken Material Design Icon Set’ind...

5 ay önce. 45 0 Devam Et

SSD Disk Kullanmak Bilgisayarımızı Ne Kadar Hızlandırır?

Solid State diskler piyasa çıktığından beri bilgisayar satıcıları hatta elindeki ikinci el bilgisayarı satan in...

5 ay önce. 63 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.