Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 20.9.2019
Bu yazı 01.03.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Grup Istanbul Power Garage TV de

7 sene önce yazıldı, 287 kere okundu. 0

Merhaba arkadaşlar. Dahil olduğum bir grubu tanıtıcam şimdi sizlere. Ardından da Power Garage TV’deki bir performansımızı izleyebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Power Garage TV amatör müzisyenlere profesyonel destek veriyor. Sağolsunlar varolsunlar diyelim.

Gruptan biraz bahsedelim. Öncelikle söylemeliyim ki, gruba ben sonradan dahil oldum. Benden önce de daha başka bir grup sözkonusuymuş zaten. Geçmişlerini o kadar fazla bilmiyorum, ben geldiğimden beri bile bayaa değişiklik oldu grupta, geçmişi boşverelim yani.

Vokal gitarda Ahmet abi var. ( Ahmet Acar ) Mütevazi ve sevecen bi abimiz. Grubun değişmeyen üyelerinden. Değişmeyen üyelerle devam edelim o zaman; Davulda Seçkin abi var. ( Seçkin Bizimer ) ” Hell yeah! ” diyoruz her provada ve sadece Seçkin abiyle bu ruha giriyorum, sağolsun. Son zamanlardaki değişkliği saymazsak eğer, Fatih abiyi de gruptan biri olduğu için yazmak istiyorum. Gerçekten emeği çok büyük. Akustik gitarda Fatih Kandemir abimize teşekkür ediyoruz. Artık aramızda yok, umarım hayatında bir şeyleri başarmaya devam eder. Malikciğimle devam edelim. Bass gitara geldi şu son değişiklikten sonra kendisi. Bakalım neler yapacak. Son olarak da ben solo gitardayım. Dediğim gibi, en son değişiklikten sonra bunları söylüyorum. Daha önce bass gitardaydım.

Alternatif ve piyasa müzikleri yapıyoruz genelde. Arada pop, slow gidiyoruz öyle. Barlarda bir çok program yaptık. Birlikte içtik, birlikte eğlendik, zaman geçirdik. Birbirimize hesap geçirdik, parasız kaldık, falan filan. Güzel günler geçti, güzel günler geçmeye devam edecek. Umarız hep daha iyi yerlere geliriz ve bunu hedefleriz hep birlikte. Destekleyen tüm dinleyenlere, tüm okuyanlara, bize yardımı dokunanlara ve dokunmayanlara teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Alacakaranlık Performansımız:

BENZER  Hazırlıklar Tamam, Akşam'a Yarı Final!

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel