Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 15.2.2020
Bu yazı 25.04.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Günlük: Aşkın Gözü Kör mü Acaba?

7 sene önce yazıldı, 193 kere okundu. 0

Melabagünlüğk. Biliyosun yazdıklarımın başlıklarıyla pek alakaları yok. O yüzden takma sen. İki gündür dilime acayip bir biçimde dolaşmış bir şarkının adı zaten. Nasıl bir şarkıysa artık kendine hapsetti beni. Bi albenisi de yok gerçi ama ne bileyim..

Neyse, akşam prova var.  Duş falan almam lazım. Yapmam gereken bir iki web site işi de var. Nasıl olacak nasıl yetişecek bakalım hep birlikte görücez. Bu arada en kısa sürede blog tasarımımı değiştirmeyi planlıyorum. Bu biraz boğuyor gibi.. Gözü de yoruyor hem. Şöyle açık renk tonlarında, cix bir şey hazırlayıp yayına koyucam. Bu temayı da ücretsiz yayınlarım yine buradan diye düşünüyorum. Öyle çok ahım şahım bir tema değil zaten de belki bu tarz bişey isteyen vardır, kullanmak isteyen çıkar falan, kullansın.

Abi bu şarkı nasıl bir şeydir ya. ” Ne dersin? Aşkın gözü kör mü acaba? Uyan artık bitti bu rüya. Seviyor, sevilmiyorsun! Boşver aldırmaa!! ” sözlerinden çok melodisini sevdim gerçi ben. Dün gece babam kızdı sesini kıs gitarın diye. O kadar kaptırmışım şarkıya. Gece dediğim de 3 falan. Haklı tabi peder.. Aykırıyım abi napayım. Neyi ne zaman istersem o zaman yapmam lazım yoksa haz almam ki..

Bu arada, geçen gün provaya gitmedim diye Ahmet abiler bana bayaa kızgın bakalım bu gün neler olacak. Dayak falan yemiyah da.. Prova demişken, o gün adalara gittik bizim kızlarla. Güzel vakit geçirdik. İhtiyacım vardı cidden. Ama gerizekalılar sinirimi bozdular. Neymiş? Ben hep geç kalıyomuşum diye bana saati erken öylemişler.. Erkenden gittim mal gibi onları bekledim beşiktaşta amk. Ama olsun, bisiklete bindik, gezdik dolaştık, temiz hava aldık. Geçen yazıda da anlatmıştım biraz ama bak aklıma gelince yine hem sinir oldum hem iyi hissettim acık :D

BENZER  Sıkıldım

Cover şarkımızı da belirledik. Bu gün grupla çalıcaz bakalım. ” Böyle Gelmiş Böyle Geçer Dünyaaa ”

Haydi görüşmek üzere. Nazım duşta, ben ayşe. bays

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel