Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 28.2.2020
Bu yazı 03.06.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Huzursuzum Bu Aralar

7 sene önce yazıldı, 276 kere okundu. 0

Merhaba günlükcüm. Çalışıyorum. Bilgisayar başındayım. Bi bloğa da uğriyim dedim. Ama huzursuzum bu aralar. Canım ne sabahları kahvaltı etmek istiyor, ne işe gelesim var ne eve gidesim var. Yaptığım bişeyden zevk alamıyorum falan. Düşün akşama kadar internet ve hızlı bir bilgisayar elimin altında. İşimi yapıyorum orada sıkıntı yok, ama canım sıkılıyor. Oraya giriyorum buraya giriyorum, yok..

Gitarım da Ahmet abide zaten. Dün konuştuk bu akşam getirecek sanırım ama belli olmaz onun işi.. :D Gitar gelince biraz kendime gelirim diye düşünüyorum ama bakalım. Besteler birikti. Boş buldukça kayıt yapıcam.

He ben yazmayı unuttum günlük bak.. Babam cuma günü İstanbul’dan gitti. En az 3-4 hafta yok. Masaüstü bilgisayarımı içeri taşıdım. 3D televizyonuma bağladım. Salonda koskocaman bir çalışma ortamım oldu. Herşey güzel. Gitarım da gelince hayvan gibi kayıtlar alıcam inşallah. İşten güçten vakit bulduğum zamanlarda tabi.

Herneyse. Biraz sinirlerim de bozuk birilerine. Bardağı aşan son damlayı yaşıyorum sanırım. Beklemekten de sıkıldım artık. Ya nokta ya da ünlem koyucam bir iki gün içinde. Hayırlısı diyelim. Eşşek başı değiliz sonuçta.

Kendine iyi bak günlükcüm. Umarım huzursuzluğum geçer yakında. Bazı şeyler de yavaş yavaş yoluna girecek buna inanıyorum. Herşeyin hayırlısı diyelim. Bu arada, Gezi Parkı olaylarıyla ilgili bir yazı da yayınlıcam ama daha var ona. Pek fırsat bulamıyorum. İnceleme gözlemleme aşamasındayım diyelim.

Görüşmek üzere.

BENZER  Kredi Kartı / Hesap Kartı İle Alışveriş Nasıl Yapılır? 3D Ödeme Nedir?

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel