Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 316 yazı ve 269 yorum var.

İsyanım var benim böyle KADERE

11 sene önce yazıldı, 621 kere okundu. 1

İki Kırklareli’ne gittik adam gecelerce takıldığımız evde onca yaşanmışlıklarımızı onca düşüncelerimizi onca davranışlarımızı. Benimle içtiği geceleri benimle sıçtığı saatleri hatta ve hata 107 Ekran led tvde pes maceralarımızı yok sayıp bloğa yeni adaylar almış. Bu beni derinden yaralamış bulunmakta arkadaşlar…

Bazı insanlar çok Piç değil mi sahiden? Yani hakikaten “ÇOK” piç değil mi? Burada herkese tavsiyemdir, eğer bir insanın uzun süre konuşmadığı çok samimiyet çerçevesinde ilerlettiği ilişkide ayrı gayrılara düşerse arkadaşlığı orada bıraksınlar . Ya arkadan bıçaklarlar yada yani pıçaklarlar

Kahpe olan kader değil arkadaşlar bazı kendini bilmez insanlardır, aslında yalan olan dünyada değildir,içinde yasayan insanlardır. Arkadaş dedik bağrımıza  bastık. Her gece verdik başına dantelli yastık. Arkadaslığımızı hayatıma giren her kıza  anlattım . Adaam bir sabah kalkıp “Bloğa yeni adamlar aldık” diyor.

Bundan sonra düzenli bir blog yazıcısı olup bu sitede olan %51.01 lik hisselerimi yok sayan Nazım  Yılmaza gönderi yapıcam
(BLOĞA YENİ GELEN İNSANLARA SESLENİYORUM İSYANIM SİZLERE DEĞİL İSYANIM BOZUK DÜZENE VE NAZIM YILMAZ ADI ALTINDA KİMLİĞE SAHİP UZUN SAÇLI BİR LONSO MANA )
Yazılarım (bu geceden itibaren dahada sıklaşıcak bundan sonraki ilk yazım ArkadaşlıkBağları adı altında olan bir tür şiirizimli formatlarda ilerleyen bir yazıt olucak)
Esen Kalın
BENZER  Eski çağlarda Sevişme

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

MacBook Pro M2 13” İle İkinci Günüm

Merhabalar! Instagram kullanıcı adımı değiştirdikten sonra artık şu blog işine bi el atayım istedim ve yeniden...

12 ay önce. 47 0 Devam Et

Kahramanmaraş Depremi ve Düşüncelerim

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir bir şeyler yazmıyordum, zaten çok nadiren girip bir şeyler yazıp çıkıyorum an...

1 sene önce. 62 0 Devam Et

Asus ROG Strix G513IC 144Hz Dizüstü Bilgisayar ile Yaşadığım Problemler

Öncelikle herkese merhaba! Çok uzun bir süredir bloğum aktif değildi ve artık bişeyler yazmak çizmek için tekra...

2 sene önce. 86 0 Devam Et

Macbook Air 2017’yi Kimlere Tavsiye Edebilirim?

Bir süredir sık sık Macbook Air’i proje işlerinde ve sunumlarda kullanıyorum. Sizlere bu yazımda 2017 model ...

4 sene önce. 132 0 Devam Et

2021’e Girerken Hayata Dair Genel Bir Değerlendirme Yapalım

Merhabalar yeniden! Hemen her yazıya başlarken söylediğim gibi; epeydir bir şeyler yazamıyorum ama yeniden bir şe...

4 sene önce. 73 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.