Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 15.2.2020
Bu yazı 19.04.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Melaba Günlük

7 sene önce yazıldı, 237 kere okundu. 0

Sonunda nameserverlarım adam gibi yönlendi ben de yazabiliyorum artık. Şu son 3-4 gündür ne çekiyorum bilemezsin günlük bu nameserverlar yüzünden. Arayan müşterilerin bi küfür etmediği kaldı vallahi. Her neyse.

Bugün erken kalktım lan. Gerçi babamın payı büyük, işe giderken her sabah gelir odama rahatsız eder beni, bu sefer uyandım :D Açtım Accept dinliyorum anasını satiym. Erken kalkmak güzel aslında. Bundan sonra erken kalkıp erken yatmaya çalışıcam. Dengem şaştı lan. Biraz düzene gireyim. Ben de bi dengesiz olup çıkmaktan korkuyorum. Pisipisikolojim bozuk zaten.

Dün dodo geldi kayıt için. Onun kaydı ne zaman toparlayıp atarım bilmiyorum ama bugün çıkıcam dışarı dolaşıcam. Büyüh ihtimal Avcılar’da akşam ederim. Kafa dinleyelim biraz. Sıkıntı dert tasa nereye kadar arkadaş. Coold winter dreamssss

Bu oda kışın bile bu kadar soğuk olmamıştı bu arada.. Bu nasıl üşümektir. Hasta olunca adam normalden x10 daha fazla üşüyor sanırım. Bildiğin eklemlerim tutulmuş gibi soğuk hissediyorum amege.

Haydi ben kaçtım. Görüşürüz günlükcüm. Kib bye.

BENZER  Akp Seçmenine Açık Mektup -Alıntı

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel