Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 27.2.2020
Bu yazı 25.11.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Memesiz kız yoktur o erkektir

6 sene önce yazıldı, 638 kere okundu. 1

Memesiz kız, benzini olmayan arabaya, telsiz saza benzer…bunu siken adam, yoklukta oglan siker, travesti siker.

Ülkemizde veya diger avrupa ulkelerinde
hala daha bu tür canlılara kadın diyenler var . Bir ögrenemediler karıyı erkekten ayıran yegane özelliğinin memesinin olması, sikinin olmayışıdır. Sen bu iki özellikten birini aldın götürdün, geriye ne kaldı? gitti %50 kadınlık o artık %50 erkek. e travestinin, götverenin genelinin de halihazırda yarragının yanında memesi var? Bari kafasını sıfıra vurda keloglan sikmis ol fantastik olsun pezevenk!

Şimdi kimse bana ruh guzelligi önemli nidalarıyla gelmesin ruhlar alemindede yasamiyoruz biz amk, tamam memesiz kizlarda guzel hos eglenceli ama memesiz amk? Neyse sakın bana ( meme kanseriyle savas vakfindan davalar acilmasin) zor durumdayken memesiz olan insanlara lafim yok “yusuf yusuflardayim”

BENZER  İsyanım var benim böyle KADERE

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel