Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 23.2.2020
Bu yazı 16.08.2014 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Ne Eksiklikmiş Lan Bu Dizisizlik?!?

6 sene önce yazıldı, 243 kere okundu. 0

Vay arkadaş! Koskoca Stargate serisini bitirdim, bi boşluktayım böyle.. :D Arada bir diyorum açayım ordan burdan izliyim. Bu sefer de sarmaz diyorum. Bir dahaki bölümü merak etmeden geçer mi bütün bölüm.. Sıkılırım ben diyorum.. Etrafa bakıyorum şöyle bi, adam gibi dizi de yok. Bazı diziler var gene sarabilitesi olan ama onlar da çok uzun geliyor gözüme.. Ulan diyorum “eee ne istiyon sen ne ” Bir bilsem.

Şepırd’la gezegenleri dolaşmak baya iyi hissettiriyomuş beni bunu anladım ya. Saçmasapan Goauld savaşçılarını yendikçe gururlanıyodum bildiğin lan :D En çok da şu yeni teknolojilerin keşfedilmesi ve dünyadaki cihazlara falan uyarlanması hoşuma gidiyordu. Bi gemi yaptılar mesela, ilk uçuşunda General O’Neil ve Teal’c mahsur kaldı gemide uzayda. Güzel bölümdü mesela.

Bakma sen diziler güzel aslında. Öyle çok dizi izleyen biri değilim aslında ama izledim mi de hem seçici, hem de ciddi anlamda izleyici oluyorum. Gerçi hoş, ne karakterler kalıyor aklıma ne olayların çoğu ama, izlerkenki hazzı yetiyor bana diyelim. Ha oturup saçmasapan Türk dizisi izlesem ” şunun annesi ona şunu dedi, bu onu şeyapınca ordan dayısı geldi karşı komşusuyla kavga etti, öteki yandan esas kız alt komşuna verince kocası bıçağı aldı doğru kızın babasına ” falan filan diye uzun uzun anlatabilirdim de, yok işte izlemiyorum :D

O değil de, Game of Thrones izlemeye üşeniyorum. Hatta ve hatta, ismini doğru mu yazdım şuan acaba diye kontrol etmeye de üşeniyorum. Ama üşeniyorum işte, yapacak bir şey yok. O değil de, Ö.

Tekrar görüşmek üzere arkadaşlar. Ben bi dolanayım bakalım internette.

BENZER  Merhaba Sobalı Günler

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel