Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 316 yazı ve 269 yorum var.

O. Çocuğu

11 sene önce yazıldı, 264 kere okundu. 3

Bu yazıya neden bu adı verdim, aslına bakacaksınız birazdan. Tam da yerine uygundur. Dışardayım, minibüs bekliyorum okula gideceğim. Hava soğuk, 2-3 derken benim gitmediğim yere giden minibüsler geçiyor ama hala okula gidecek minibüs yok. Bekliyorum öyle, duvarın kenarında küçük bir tepe halini almış kar tabakasının eriyişini izliyorum, biraz güneş var da. O arada bizim minibüs göründü, hızı da normalden biraz fazla; bana 200 metre uzakta bir sokak var, oradan bir bisiklet çıktı birden yola, minibüs frenlemeden adamı hafif teğet geçerek çarptı bisiklet sürücüsüne. Adam bisikletiyle hurra yere yuvarlandı, biraz sürüklendi. Minibüs tam benim önümde durdu, gideyim mi kalayım mı arasında kalmıştı herhalde, bi gidip bi geliyordu. Neyse sonra geri geri gitmeye başladı, muavin indi minibüsten, ben de içimden “helal olsun, şimdi gidip adamın yanına gidecek bir şeyi var mı diye soracak” muavin yavaş yavaş minibüsün arka tamponuna doğru ilerledi, eğilip tampona baktı, sonra ön kaportaya ; – Tamam usta bir şey yokmuş , dedi kaptan dediği it herif de onu onaylar şekilde kafasını salladı ve muavin hiçbir şey olmamış gibi minibüse bindi ve minibüs hareket etti. Bisiklet sürücüsü de iki elini açıp, gökyüzüne doğru baktı, gözleri umutsuz. Sonra aldı bisikletini yoluna devam etti, adamın yanına gittim “iyi misin ağabey ? ” dedim, şükür bir şeyi yoktu sadece düşmüştü. Bana bakıp “Yok bir şey sağol” dedikten sonra yoluna devam etti. Minibüse binmedim tabii, “Orospuu Çocuğu !” diye seslendim sadece.

Şimdi ayıp mı yaptığım ?

BENZER  Bloğumu Kubilayımla Paylaşıyorum

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

MacBook Pro M2 13” İle İkinci Günüm

Merhabalar! Instagram kullanıcı adımı değiştirdikten sonra artık şu blog işine bi el atayım istedim ve yeniden...

12 ay önce. 47 0 Devam Et

Kahramanmaraş Depremi ve Düşüncelerim

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir bir şeyler yazmıyordum, zaten çok nadiren girip bir şeyler yazıp çıkıyorum an...

1 sene önce. 59 0 Devam Et

Asus ROG Strix G513IC 144Hz Dizüstü Bilgisayar ile Yaşadığım Problemler

Öncelikle herkese merhaba! Çok uzun bir süredir bloğum aktif değildi ve artık bişeyler yazmak çizmek için tekra...

2 sene önce. 86 0 Devam Et

Macbook Air 2017’yi Kimlere Tavsiye Edebilirim?

Bir süredir sık sık Macbook Air’i proje işlerinde ve sunumlarda kullanıyorum. Sizlere bu yazımda 2017 model ...

4 sene önce. 132 0 Devam Et

2021’e Girerken Hayata Dair Genel Bir Değerlendirme Yapalım

Merhabalar yeniden! Hemen her yazıya başlarken söylediğim gibi; epeydir bir şeyler yazamıyorum ama yeniden bir şe...

4 sene önce. 71 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.