Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 311 yazı ve 269 yorum var.

O. Çocuğu

7 sene önce yazıldı, 255 kere okundu. 3

Bu yazıya neden bu adı verdim, aslına bakacaksınız birazdan. Tam da yerine uygundur. Dışardayım, minibüs bekliyorum okula gideceğim. Hava soğuk, 2-3 derken benim gitmediğim yere giden minibüsler geçiyor ama hala okula gidecek minibüs yok. Bekliyorum öyle, duvarın kenarında küçük bir tepe halini almış kar tabakasının eriyişini izliyorum, biraz güneş var da. O arada bizim minibüs göründü, hızı da normalden biraz fazla; bana 200 metre uzakta bir sokak var, oradan bir bisiklet çıktı birden yola, minibüs frenlemeden adamı hafif teğet geçerek çarptı bisiklet sürücüsüne. Adam bisikletiyle hurra yere yuvarlandı, biraz sürüklendi. Minibüs tam benim önümde durdu, gideyim mi kalayım mı arasında kalmıştı herhalde, bi gidip bi geliyordu. Neyse sonra geri geri gitmeye başladı, muavin indi minibüsten, ben de içimden “helal olsun, şimdi gidip adamın yanına gidecek bir şeyi var mı diye soracak” muavin yavaş yavaş minibüsün arka tamponuna doğru ilerledi, eğilip tampona baktı, sonra ön kaportaya ; – Tamam usta bir şey yokmuş , dedi kaptan dediği it herif de onu onaylar şekilde kafasını salladı ve muavin hiçbir şey olmamış gibi minibüse bindi ve minibüs hareket etti. Bisiklet sürücüsü de iki elini açıp, gökyüzüne doğru baktı, gözleri umutsuz. Sonra aldı bisikletini yoluna devam etti, adamın yanına gittim “iyi misin ağabey ? ” dedim, şükür bir şeyi yoktu sadece düşmüştü. Bana bakıp “Yok bir şey sağol” dedikten sonra yoluna devam etti. Minibüse binmedim tabii, “Orospuu Çocuğu !” diye seslendim sadece.

Şimdi ayıp mı yaptığım ?

BENZER  Sevgili nedir amınakoyayım ?

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

İsimTescil.net Sonunda Arayüzünü Güncelledi

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir zaman boyunca gına getiren, sürekli yavaşlığı ve “her yüzüne bakışımızda...

4 ay önce. 98 0 Devam Et

Sitelerinize WhatsApp Butonu Ekleyerek Müşterilerinizle Etkileşime Geçin

Merhaba arkadaşlar. WhatsApp günün hemen her anında iletişim ihtiyacımızı karşılayan olmazsa olmaz bir araç h...

4 ay önce. 103 0 Devam Et

İşletmelerde Ön Muhasebe Yazılımı Kullanmanın Önemi ve Bulut Tabanlı Yazılımlar

Merhaba arkadaşlar. Özellikle son zamanlarda girişimcilik ruhunun çok fazla kişiye ulaştığını, herkesin özell...

4 ay önce. 34 0 Devam Et

Material Design Icons – MDI ile Sitelerinize Icon Set Nasıl Eklenir

Selam arkadaşlar. Bu yazıda sitelerimizi daha doğrusu arayüzlerimizi hazırlarken Material Design Icon Set’ind...

4 ay önce. 35 0 Devam Et

SSD Disk Kullanmak Bilgisayarımızı Ne Kadar Hızlandırır?

Solid State diskler piyasa çıktığından beri bilgisayar satıcıları hatta elindeki ikinci el bilgisayarı satan in...

4 ay önce. 57 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.