Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 27.2.2020
Bu yazı 01.05.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Sevgi + Alışkanlık = Ölüm

7 sene önce yazıldı, 191 kere okundu. 0

Hani sevgiden çok alışkanlık buhranı içinde ilerlediğimiz ilişkiler olurya “aslında ızdırap olan ilişkiler diyelim”. Sigara alkol gibidir bu melet , bir bitti sözü çıkar agızdan, el telefona gider ama yemin edilir,ardından beklersin bir süre,yolda birşey görürsün, bir müzik dinlersin, kafanı yere eğersin karşında o .Üzüntülü anlarında onun yanında olduğu aklına gelir. Yaşadığın en kötü acıyı bile unutur yeniden başlarsın

Aylarını,yıllarını çürütürsün, herseferinde “bu son” dersin, kavgalar ve ayrılıklar hiç eksik olmaz, bazen tam anlamıyla biter “bu son birdaha kesin olmayacak busefer kesin bitti kesin” çıkar ağızdan kapatılır yavaşça o leş kokan ağız, kendinize anlatırsınız yavaş yavaş, aynaya bakarsınız karşınızda o, birini görürsünüz o, herkes sanki bir an o gibi zannedersiniz. Sonra herşeyin düzeleceği aklınıza gelir aradan 1 ay geçer seni özlüyorum mesajıyla yelkenler suya iner. Acılar unutulur ve yeniden başlanır bu hastalıklı ilişkiye… Bu aynen bitmeyen sakız çiğnemek gibi yada naneli bir sakızın tüm naneliğinin kaçması gibi..

Neden insan imkansızı isterki? Neden kalbine söz geçiremez? Neden vazgeçmeyi bir türlü beceremezki? Uzaklaşsanız yaklaşır, yaklaşsanız uzaklaşır. Hastalık gibi, ölüm gibi bir şeydir bu. “Lanet berbat birşey”

Yazan: Kubilay ALTUNBAŞ

BENZER  Hayatımda yaşadığım en korkutucu andı o an

Etiketler

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel