Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 311 yazı ve 269 yorum var.

Shameless

6 sene önce yazıldı, 406 kere okundu. 0

Bu dizinin hastasıyım diyebilirim rahatça, 4. sezona girdi 4 hafta önce ve her haftayı ip gibi çekiyorum. Utanmazlıkları, saçmalıkları, rahatsız edici rahatlıkları niyeyse hiç göze batmıyor yahu.. “anlamıyorum, dünyanın yarısının penisi var ama görünce kızıyorlar…” diye bir repliğe sahip dizidir kendisi. Beni gülmekten öldürüyor resmen. Bazen o çılgınlığının atraksiyonunun ardından bir anda dram yaşanıyor ordada deli gibi ağlayasım geliyor.Sanki böyle fatmagül’ün suçu ne filan izlemiş gibi hissediyorum. bi garip ne bileyim.

Televizyon dünyasının tartışmasız en marjinal, en farklı, en avangart, en sıcak yapımıdır bence. Diğer dizilerle filmlerle doldurduğum kafayı bununla boşaltıyorum. Kırmızı Şarap gibi dizi klasik laftır belki ama en çok da buna uyuyor. Her sezon finalinde darmadağan oluyorum pazartesilerim çekilmez günlere dönüşüyor. Bununda sezon finaline az kaldı 2 ay sonra sezon finali..

İzlemeden ölmeyin diyorum beni bunca sikimsonik şeylerin arasından bir saatliğine de olsa soyutlaştırıp güldürüyor ya… daha ne olsun amk. heleki bir repliği var Frank’in beni deli eder… Frank öleceğini sanar kanser hastalarının yanında şu cümleyi kurar “benim kanserim taşaklarımda. bunlar boşuna kızmamış. iki bacağın arasında göt deliğine yakın bi yerdeler. doğru düzgün oturmanın imkanı yok. onları doğru bi yerde tutacak iç çamaşırı bulunamamış. biçimsiz uzantılardan ibaretler. işte bu yüzden akıllı tasarıma inanmıyorum. bence tanrı yok, hepimiz ölücez!” böyle bir ilahi düşünceyi ortaya atan Frank’in alnından öperim…

Mürenist

BENZER  Sevgi + Alışkanlık = Ölüm

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

İsimTescil.net Sonunda Arayüzünü Güncelledi

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir zaman boyunca gına getiren, sürekli yavaşlığı ve “her yüzüne bakışımızda...

1 ay önce. 52 0 Devam Et

Sitelerinize WhatsApp Butonu Ekleyerek Müşterilerinizle Etkileşime Geçin

Merhaba arkadaşlar. WhatsApp günün hemen her anında iletişim ihtiyacımızı karşılayan olmazsa olmaz bir araç h...

2 ay önce. 58 0 Devam Et

İşletmelerde Ön Muhasebe Yazılımı Kullanmanın Önemi ve Bulut Tabanlı Yazılımlar

Merhaba arkadaşlar. Özellikle son zamanlarda girişimcilik ruhunun çok fazla kişiye ulaştığını, herkesin özell...

2 ay önce. 22 0 Devam Et

Material Design Icons – MDI ile Sitelerinize Icon Set Nasıl Eklenir

Selam arkadaşlar. Bu yazıda sitelerimizi daha doğrusu arayüzlerimizi hazırlarken Material Design Icon Set’ind...

2 ay önce. 22 0 Devam Et

SSD Disk Kullanmak Bilgisayarımızı Ne Kadar Hızlandırır?

Solid State diskler piyasa çıktığından beri bilgisayar satıcıları hatta elindeki ikinci el bilgisayarı satan in...

2 ay önce. 39 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.