Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 28.2.2020
Bu yazı 22.05.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

We Transfer’i Tanıyalım

7 sene önce yazıldı, 278 kere okundu. 0

Merhaba arkadaşlar. Şimdi sizlere bugün keşfettiğim bir internet sayfasını daha doğrusu bir web hizmetini tanıtıcam. Gerçi kullanmadım daha ama bu site kullanılarak atılan bir mail geldi bana. Ben de zaten oradan tanıştım bu siteyle. Gayet mantıklı bir olay. Birine bir dosyayı mail atmanız gerekiyorsa ( hem de 2 GB ‘a kadar ücretsiz alan desteği ) bu siteye girip dosyanızı yükleyip mail adresine gönderebiliyorsunuz. Gayet basit bir arayüzü var. Siteye girdiğinizde de kaliteli bir hizmetle karşılaştığınızı anlıyorsunuz zaten. Ben gayet sevdim açıkcası.

Yüklediğiniz dosyalar 2 hafta kadar sunucularda bekletiliyor, daha sonra siliniyor. Zaten mail attığınızda karşıdaki maili okurken o dosyayı indirmiş oluyor veya en azından 2 hafta içinde indirebiliyor. Ayrıca sitede iki seçenek mevcut. Birincisi dosyayı mail olarak göndermek, diğeri de dosyayı rapidshare gibi link ettirmek. Ve hangi seçeneği seçerseniz seçin dosyalarınız 2 hafta sonra silinecek deniyor.

Bu hizmeti denemek için aşağıdan adrese tıklayıp web sitesine gidebilirsiniz;

https://www.wetransfer.com/

BENZER  QR Kod Nedir ve Nasıl Kullanılır

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel