Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 292 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 22.4.2018

Woocommerce Mobil Uygulamasını Denediniz mi? Deneyin.

1 sene önce yazıldı, 178 kere okundu. 0

Merhabalar. Biliyorsunuz, Woocommerce dediğimiz sistem WordPress alt yapısı üzerine bir alışveriş sistemi inşaa etmemizi sağlayan oldukça gelişmiş bir eklenti. Eklenti sayesinde rahatlıkla bir e-ticaret sitesi yapılabiliyor. Hatta bu eklentimize ait eklentiler de yığınla mevcut. Hiç bilgisi olmayanları böyle alalım

Şimdi gelelim uygulamamıza. WooCommerce Mobile Assistant isimli uygulama sayesinde woocommerce ile hazırladığımız e-ticaret sitemizi yönetebiliyoruz. Gelen siparişlerde, sipariş durumu değiştiğinde, müşteri kaydı olduğunda vesaire bildirimlerimiz ekranımıza düşüyor. Ayrıca tüm ürünlerimizi görebiliyoruz, müşterilerimizi ve bilgilerine erişebiliyoruz. Ve dahası tabiki.

Uygulamanın IOS versiyonunu bulamadım, sanırım yok. Şuanlık sadece Android kullanıcılarını sevindirebiliyorum o yüzden.

Uygulamaya erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yine bir yazıda görüşmek üzere,
Kendinize iyi bakın.

BENZER  A. Custom Fields Eklentisindeki Özel Alanları Otomatik Listelemek

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Mini Yabancı Diziler : Yüzde 3 Dizisi