Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 26.3.2020
Bu yazı 31.03.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Yeni Bir Temayla Bloğum Tekrar Aktif

7 sene önce yazıldı, 224 kere okundu. 0

Merhaba arkadaşlar. Bir süre önce sunucudaki bir problem yüzünden internet sayfam yayına biraz ara vermişti. O problemden de bahsedeyim biraz. Şöyle ki; kullandığım wordpress temasındaki bir takım zararlı kodlar yüzünden siteyi bakıma almak zorunda kaldım. Çünkü 101 bin küsür tane mail gönderimi olmuştu ve sunucu sahibinden uyarı aldım bir kaç kez. Bu arada, bu tarz zararlı kodlarla başa çıkmak için tek tavsiyem ” Norton 360 ” olacaktır. Trial versiyonu bile çok işimi gördü. Bir ara satın almayı düşünüyorum.

Herneyse. Ben de bu arada biraz değişikliğe gideyim dedim. Anasayfam sadece kurumsal bir sayfa. Blog için subdomain kullandım ve oturdum tema yazdım. Gerçi daha bitmedi ama anahatlarıyla hazır şuan için temam. Eski yazılarımı tekrar düzenlemem gerekiyor bu temaya uyum sağlamaları için ama yine de eskisinden daha güzel oldu bence bloğum. Artık bloglamaya devam edeceğim kısacası. Siz de takip etmeye devam edin.

Görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın, hiç üzmeyin.

BENZER  Logitech K375s Klavye ve M720 Mouse İncelemesi

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel