Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 23.4.2019
Bu yazı 06.02.2014 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

ZillaLikes 1.1 – Kalpli Beğendim Butonu

5 sene önce yazıldı, 550 kere okundu. 37

Merhabalar. Az önce bir makale yazdıktan sonra bloğuma download manager eklentisi kurmaya karar verdim ve hem deneme olsun, hem de paylaşım olsun diye bu yazıyı yazıyorum. Eklentimiz bu yazının sağ tarafında küçük resmin altında gördüğünüz kalbi eklemeye yarıyor. Üzerine tıkladığınızda sayılar artıyor. Tekrar tıklarsanız sayacı geri alıyor ve tıklamamış sayılıyorsunuz. Şaka yapıyorum, siz zaten mantığı biliyorsunuz.

Kullanımı gayet basit ancak ben yine de kodlarınızı vereyim. Bu arada, eklentinin paneline girerseniz zaten bir çok ayarla birlikte sitenize ekleyeceğiniz kodları da görebilirsiniz. Bu kalbi eklemek istediğiniz yeri temanızda ayarladıktan sonra ( yani gözünüzde kestirin ) aşağıdaki kodları kullanarak zillalikes eklentisini her yazınıza çağırıp, ziyaretçilerin beğendiği yazılara kalp vermesini sağlayabilirsiniz. Buyrun;

Başka bir yazımızda görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın :)

ZillaLikes 1.1 Eklentisini İndirmek İçin Tıklayın

BENZER  Yazının Hangi Kategoride Yazıldığını Gösterelim

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel