Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 26.3.2020
Bu yazı 10.04.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

4 Mayıs Cumartesi Emergenza Yarı Finalindeyiz

7 sene önce yazıldı, 212 kere okundu. 0

Grup İstanbul olarak Power Garage TV’den başlayıp Emergenza yarı finaline kadar geldik. Daha da ileriye gitmek istiyoruz. Bu hafta cumartesi günü provalarımız başlıyor. İlk elemede ” Alacakaranlık ” isimli bestemizi çalmıştık. Çeyrek finalde toplam 15 dakika, 3 şarkı, en fazla da bir cover hakkı verdiler. Biz de ” Aşk ( Beste ) – Kız Seni Yerler ( Sezen Aksu Cover ) – Alacakaranlık ( Beste ) ” setlistini hazırlamıştık. Yarı finalde yine çeyrek finaldeki gibi 3 şarkı hakkımız ve 15 dakikamız var. İlk bestemizi belirledik ancak diğer şarkılar için daha eleme yapmadık. Çalışmalarımız devam ediyor.

Bizim günümüz yani 4 Mayıs Cumartesi çıkacak gruplara bi göz atacak olursak;

1 Yabancı Değiliz
2 KAOS
3 DİP
4 Kabin
5 GRUP İSTANBUL (!)
6 3. Köprü
7 PANORAMA
8 s.o.b.a.
9 BALANS

Genel olarak iyi gruplarla birlikte yarışacağız. Umarım finale de kalacağız. Hani bizim için en önemli şey finale kalmak veya yarışmayı kazanmak değil zaten. Biz elimizden gelenin en iyisini yaparak orada kendimizi ortaya koyup, müziğimizi seyirciyle paylaşıp, eğlenmek, eğlendirmek için uğraşıyoruz.  Öyle de olacağına eminiz. Tüm gruplara başarılar diliyoruz ayrıca.

* Bize destek olmak isteyen arkadaşlar varsa Facebook’daki etkinliğimizden ayrıntıları öğrenebilir, biletler için bize ulaşabilir.

Facebook Etkinlik Adresi: http://www.facebook.com/events/135373139981484/

* Girişler 15 liraya satılan biletlerle sağlanıyor. Ancak bilet almadan giderseniz, kapıda 20 tl ye satılan biletlerden almak zorunda kalıyorsunuz.

Çeyrek finalde çok kişi çağırmadım. Bir iki kişiye söyledim ve gelenler oldu. Bu sefer biraz daha katılım bekliyorum. Böyle günlerde yanyana olmak lazım. Destek vermek lazım. Destekleyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Görüşmek üzere.

BENZER  Sen de mi Leyla?

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel