Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 19.9.2019
Bu yazı 01.04.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Akşam Mask Live Emergenza Çeyrek Finalindeyiz

6 sene önce yazıldı, 175 kere okundu. 0

Hazırlıklar tamam. Provalar tamam. Enstrumanlar tamam. Setlist tamam. Gerçi 15 dakikamız var ama 3 şarkımız hazır. Bu akşam 8’de başlayan Emergenza Türkiye 2013 Çeyrek Finali’ndeyiz. Mask Live Music Club’de gerçekleşecek olan yarışmaya Grup İstanbul olarak katılıyoruz. Biraz gruptan bahsedelim öyleyse.

Grup İstanbul, vokal gitarda Ahmet Acar, solo gitarda ben, bass gitarda Malik Ciğerci ve davulda Seçkin Bizimer olmak üzere 4 kişiden oluşan bir alternatif rock grubu. Bir çok besteye imzasını atmış bu grubun bir elemanı olmak güzel bir şey tabi. Birlikte çok uzun zamandır çalışmıyoruz ancak bir çok bar programında ve Power Garage TV’de birlikteydik. Bundan sonra da yollarımızı ayırmayı düşünmüyoruz bakalım.

Setlist;

– Alacakaranlık ( Beste )

– Kız Seni Yerler ( Sezen Aksu Cover )

– Aşk ( Beste )

Biraz da yarışmadan bahsedeyim. Power Garage TV’de belli bir oy sayısına ulaşan gruplar bu yarışmada çeyrek finale çıkmaya hak kazanmıştı. Biz de bu şansı değerlendirmek istiyoruz. Ödüllerden ziyade katılmak ve kendimizi biraz daha ileriye götürmek için katılıyoruz. Umarım güzel şeyler olacak. Diğer gruplar da fena değiller aslında. Müzik olsun, bizim olsun, sıkıntı değil.

http://masklive.net/event/30-31-mart-6-7-8-nisan-emergenza-turkiye-2013-ceyrek-final/

http://blog.nazimyilmaz.com.tr/grup-istanbul-power-garage-tv-de/

Görüşmek üzere arkadaşlar. Ben hazırlanayım da çıkayım.

BENZER  Yarı Finaldeyiz !

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel