Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 16.2.2020
Bu yazı 24.04.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Artık İyileşmek İstiyorum

7 sene önce yazıldı, 511 kere okundu. 0

Epeyce bir süredir bir takım hastalıkların vücudumda çorba oluşunu izliyorum. Böyle bi yandan burun akması, bi yandan öksürük, bi yandan halsizlik, gereksiz üşümek, aşırı ve dalgalanan baş ağrısı ve tansiyon düşmesine benzeyen göz kararması ve bayılmaya yaklaşması falan.. Çile, eziyet.. Ben normalde bile pek doğru ve mantıklı düşünen biri değildim bi de bu halde olunca siz düşünün psikolojimi..

Dün büyük adadaydım. Bisiklet falan derken yine kaptım soğuğu. Tabi epeydir binmediğimden özlemişim, biraz toz attırdım. Gerçi faytonlardan doğru dürüst yola çıkamadık be o ne kalabalık ne iğrenç bi trafik anasını satayım. Burdan 500t ye bin tüm istanbulu gez daha iyi yeminle. Bi de yokuş çıkması falan.. Bayaa bi yorgunluk da eklendi tabi benim çorbaya.

Pazartesi günü LM yayınlandı ama izlemedim. Televizyondan izlemiyorum zaten genelde ama, internette beklerdim eskiden yayından sonra hemen düşsün de izliyim diye. Bugün bakıyorum daha indirmeye başladım. Bitince müsait bi zamanda izlerim artık. Dün de işler güçlerin yeni bölümü gelmiştir. Onu da indireyim birazdan ben en iyisi. Hatta beklerken de supernatural izlerim. Hasta adamım ben.. Hasta adam ne yapar? Çayını alır oturur dizi film izler. Keşke gelip biri çorba falan yapsa içirse..

4 Mayısa da az kaldı beyler bu arada.. Bakalım neler yapıcaz. Cover’ı da seçtik zaten ama söylemicem süprüz .d.d.d.d ( bu gülücüğü samimi olarak yapmadım. bir tepkiyi belirtiyorum burda. böyle gülmeyin lan nolur.. allah belanızı verir sonra dicem de vermemiş mi acaba diye düşündürüyor insanı böyle gülenler. )

Herşey gönlünüzce olsun, görüşürük.

BENZER  Günlük: Sınav Yollarında

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel