Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 21.3.2019
Bu yazı 27.04.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Beklemedeyiz: Supernatural

6 sene önce yazıldı, 166 kere okundu. 0

Ara ara vakit buldukça izliyim falan derken bir baktım ki son bölüme kadar gelmişiz. İşin kötüsü, sezonun sonunda gelmişim son bölüme. İşin yoksa şimdi diğer sezonu bekle. İzlenecek çok bölüm varken daha güzeldi be. Ne zaman istersem bırakıyodum, ne zaman istersem izliyodum falan.. Şimdi merak ediyorum ne olacak acaba diyorum.. Can sıkıcı bir durum tabi.

Dizinin buraya kadarki kısmı için biraz konuşayım kendi kendime. Öncelikle dizi boyunca en çok hayran kaldığım şey Den ve Cass’in aralarındaki bağdır. Hatta buna en son bölümlerde karşımıza çıkan vampir Benny de katılmıştı. Adam Dean için Purgatory’ye gidip Sam’i kurtardı geldi anasını satayım. Bir de, şu tanrının bilmemnesi şeysi var. Supernatural diye kitap yazıyor falan. Baya eğlenmiştim o bölümlerde. Hatta sezon sonunda da o kitapla bitirmişlerdi, adamlar işi biliyo demiştim. Crowley sonradan geldi, dizinin en baş karakterlerinden biri oldu çıktı ki benim fikrime göre en iyi rol yapan, o ruhu en iyi verenlerden biri de odur. Bu arada, allah Sam’in belasını versin lan. Bi kız için kardeşini oralarda bırakıp kendi hayatına bu kadar düşer mi insan.. Neymiş, köpeğe çarpmışmış da, bilmem neymiş de.. Köpek dedik de, cehennem köpekleri favorim. Öyle bi köpeğim olaydı.. Ama alıcam bi tane. Bi fırsat bulabilsem Kubilayla barınağa gidip sahiplenicem bi tane bigıllardan. En sağlam dost köpektir hacı. Bunu bilir bunu söylerim.

İmpalanın da hastasıyız.

O değil de, bi Supernatural keyfimiz vardı o da bitti şimdilik. Ne yapsam başa mı sarsam? Öyle de zevkli olmuyor ya. Yeni bölümün heyecanıyla izliyorum zaten sadece. Bildiğim şeyleri tekrar etmek sıkıcı geliyo.. Hem bi de nerde kaldığımı çabuk unutuyorum. Boka sarar o olay.. Person of İnterest’de nerde kaldığımı bulayım onu izleyeyeim yeni bölümlere kadar en iyisi. Ya da gideyim havaymetyormadırsı baştan izliyim. Komedi dizilerinde baştan bile izlesen gülüyosun, güzel olabiliyo. Ya da pes manyaklığına mı dönsem? Bir aralar internetim yoktu kısa bir süre. Bayaa bayaa Fenerbahçeye bimilyon kere uefa kupasını aldırtmıştım. Türkçe spiker falan eğlenceli olabilir. Neyse neyse..

BENZER  Subway Surfers Bilgisayar Versiyonu

Gideyim yatayım ben. Bu gün İremciğimin de doğum günüymüş. Yerim. Bu arada sana söylemeyi unuttum bak günlük, yeni bi vokal buldum kendime. Çarşamba günü ilk kaydımızı yapıcaz. Aşkın gözü kör mü acaba dicez triplere giricez bakalım nasıl olacak. Kızın sesi tatlı bişey. Güzel şeyler olacağını düşünüyorum bakalım. 4 Mayısa da az kaldı lan. Haydi bakalım. Ben yatayım. Yedi cüceler

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel