Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 311 yazı ve 269 yorum var.

Hayatıma Giren Bir Yeni Dizi Daha

6 sene önce yazıldı, 565 kere okundu. 0

Yeni diyorum ama, dizi kendisi eski bir dizi. Yani şuan 7. sezonu falan oynuyor galiba. Ayrıca, benim için de pek yeni sayılmaz çünkü üçüncü sezondayım. E o zaman yeni kelimesini ne poh yemeye yazdın diyebilirsiniz. İnanın bilmiyorum.. Her neyse, bahsi geçene dizi The Mentalist. Gayet de severek izlediğim, severek izlemeye devam edeceğimi umduğum, gayet eğlenceli ve ortalama derecede kafa yoran bir dizi. The Mentalist dizisini tavsiye eden, izlememi sağlayan Abdullah’a da sevgilerimi iletiyorum. Teşekkür ediyorum.

Mentalist’den bahsedelim biraz da. Mentalist bir kişinin ilgi alanı insan zihni aslında. İşte ne bileyim, çoğunluğun “doğa üstü güçler” olarak algıladığı ve savunduğu çoğu mesele aslında zihnimizin yaptığı meseleler. Dizide de bunu savunan bir Mentalist’imiz var. İsmi de Patric Jane.

Jane, doğa üstü meselelerin aslında zihnin gücü olduğunu biliyor fakat, belli bir zamana kadar televizyonda medyum gösterileri yaparak geçimini sağlıyor. Kendini medyum olarak tanıtıp, zihniyle güçlendirdiği numaralarını herkese sergiliyor. Fakat Red John denen seri katile bir gün televizyonda laf attıktan sonra, Red John bir gün gelip karısını ve kızını evinde öldürüyor. Jane, artık televizyonda gösteri yapmayı bırakıp; CBI ile birlikte çalışarak hem davaları çözüyor hem de Red John’un peşinden gidiyor.

Daha fazla bir şey anlatmak istemiyorum tadı kalmaz sonra izlerseniz falan. Ki izleyin derim. Nerden izlicem??? derseniz de dizipub.com önerebilirim. 3 sezonda sadece bir veya iki bölüm hatalı/eksik gördüm. Onda da diğer siteleri biraz gezerseniz bulursunuz zaten o bölümü. Yani dizipub’daki olay iyi, ordan izleyin. Ek olarak, küçük tüpümün üzerinde çayım kaynıyor olmasaydı dizideki diğer karakterlerden de biraz bahsedebilirdim ama, artık izleyip göreceksiniz.

İzlerseniz iyi seyirler, yaşarsanız iyi günler herkese !

BENZER  Oturun Revolution İzleyin

Görüşmek üzere.

 

 

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

İsimTescil.net Sonunda Arayüzünü Güncelledi

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir zaman boyunca gına getiren, sürekli yavaşlığı ve “her yüzüne bakışımızda...

5 ay önce. 103 0 Devam Et

Sitelerinize WhatsApp Butonu Ekleyerek Müşterilerinizle Etkileşime Geçin

Merhaba arkadaşlar. WhatsApp günün hemen her anında iletişim ihtiyacımızı karşılayan olmazsa olmaz bir araç h...

5 ay önce. 135 0 Devam Et

İşletmelerde Ön Muhasebe Yazılımı Kullanmanın Önemi ve Bulut Tabanlı Yazılımlar

Merhaba arkadaşlar. Özellikle son zamanlarda girişimcilik ruhunun çok fazla kişiye ulaştığını, herkesin özell...

5 ay önce. 42 0 Devam Et

Material Design Icons – MDI ile Sitelerinize Icon Set Nasıl Eklenir

Selam arkadaşlar. Bu yazıda sitelerimizi daha doğrusu arayüzlerimizi hazırlarken Material Design Icon Set’ind...

5 ay önce. 64 0 Devam Et

SSD Disk Kullanmak Bilgisayarımızı Ne Kadar Hızlandırır?

Solid State diskler piyasa çıktığından beri bilgisayar satıcıları hatta elindeki ikinci el bilgisayarı satan in...

5 ay önce. 65 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.