Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 302 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 21.7.2018
Bu yazı 03.03.2014 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Yeni ve Güzel Bir Dizi: Kardeş Payı

4 sene önce yazıldı, 211 kere okundu. 0

Merrrhabalar arkadaşlar. Dün akşam bi bakınayım bişeyler izleyeyim dedim. Bi baktım Kardeş Payı çıkmış. Bikaç bölüm de geçmiş hatta. Açtım star tv nin sitesinden birinci bölümü izledim. Beklentinin üzerinde diyebilirim.

Özellikle jeneriği çok hoşuma gitti. Hani gerçekten her anlamıyla kaliteli komik dizi olmuş. Zaten çoğu oyuncular İşler Güçler’den aşina ekranlarımıza. Zaten Ahmet Kural ve Murat Cemcir varsa olayda, bence kaliteli bir şey olacağı kesin. Düğün Dernek de kaliteli bir yapım aslında ama biraz abartı geldi. Ancak film ve dizi biraz farklı oluyor sanırım. Bu dizide hayat var diyebilirim. İşler Güçleri kaç kere başlayıp bitirdim hatırlamıyorum mesela. Yine onun tadını başka bir şekilde verdi bana. Fıtı fıtı yoktu ama o hissi aldım, peh peh peh peh yoktu ama hissettim vesaire. Yani hem orjinal, hem kaliteli, hem de güzel ve komik. Daha ne olsun :)

İkinci bölümü izleyeceğim şimdi. İzlemeden bi blog yazayım dedim öyle. Tekrar görüşürüz blogcum. Ha bu arada, * koyduğum Casper’ından yeni bilgisayarım hala gelmedi. Bu hafta gelecek inşallah. Gelmezse ziktim ebelerini. Bu ne lan :D

Haydi görüşürüz

 

 

 

 

 

BENZER  Kredi Kartı / Hesap Kartı İle Alışveriş Nasıl Yapılır? 3D Ödeme Nedir?

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.