Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 23.2.2020
Bu yazı 03.03.2014 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Yeni ve Güzel Bir Dizi: Kardeş Payı

6 sene önce yazıldı, 370 kere okundu. 0

Merrrhabalar arkadaşlar. Dün akşam bi bakınayım bişeyler izleyeyim dedim. Bi baktım Kardeş Payı çıkmış. Bikaç bölüm de geçmiş hatta. Açtım star tv nin sitesinden birinci bölümü izledim. Beklentinin üzerinde diyebilirim.

Özellikle jeneriği çok hoşuma gitti. Hani gerçekten her anlamıyla kaliteli komik dizi olmuş. Zaten çoğu oyuncular İşler Güçler’den aşina ekranlarımıza. Zaten Ahmet Kural ve Murat Cemcir varsa olayda, bence kaliteli bir şey olacağı kesin. Düğün Dernek de kaliteli bir yapım aslında ama biraz abartı geldi. Ancak film ve dizi biraz farklı oluyor sanırım. Bu dizide hayat var diyebilirim. İşler Güçleri kaç kere başlayıp bitirdim hatırlamıyorum mesela. Yine onun tadını başka bir şekilde verdi bana. Fıtı fıtı yoktu ama o hissi aldım, peh peh peh peh yoktu ama hissettim vesaire. Yani hem orjinal, hem kaliteli, hem de güzel ve komik. Daha ne olsun :)

İkinci bölümü izleyeceğim şimdi. İzlemeden bi blog yazayım dedim öyle. Tekrar görüşürüz blogcum. Ha bu arada, * koyduğum Casper’ından yeni bilgisayarım hala gelmedi. Bu hafta gelecek inşallah. Gelmezse ziktim ebelerini. Bu ne lan :D

Haydi görüşürüz

 

 

 

 

 

BENZER  Minibüs Enerjimi Emiyor Bildiğin

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel