Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 302 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 21.7.2018
Bu yazı 26.06.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Buralara Uğramaz Olmuşum

5 sene önce yazıldı, 109 kere okundu. 0

Merhaba günlükcüm. Bi süredir iş güç yoğunluk sebebiyle bişeyler yazamadım. Aslında yazacak bir dünya şey varken ben üşendim aslında. Vakit de dar olunca.. He bi de kafa yerinde değil gene. Öyle işte.

Bu gün berbat bir yoğunluk vardı. Sabah Beşiktaş > Mecidiyeköy > Şişhane > Dükkan güzerhahında ilerledim. Hava öyle bir iğrenç ki, kıyafetlerim bildiğin üzerime yapışmış. Minibüs ve otobüs zaten belli.. İşkenceydi. Neyse diyorum kendi kendime, iş olsun, bişeyler kazanalım da gerisini boşver diyorum, yine de berbat bir gün demekten alıkoyamıyorum kendimi.

Bu sabah.. Neyse, yazmıcam bu sabahı. Bu sabahı başka yerlere yazdım, hem de aylar önce. Aynı şeyleri üst üste yazmamak lazım. Değişen ne var ki. ” Güzeldi, iyi geldi. ” diyeyim sadece.

Bu arada el ilanı ve kartvizit olayına girdik. Güzel bi kartvizit hazırladım, bakalım güzel gidiyor işler güçler şimdilik.

İşler güçler diyince de ” Hııamına ” geldi aklıma. Dün de eski bölümlerden birini izledim. Tekrar izleyip yine de güldüğüm nadir dizilerden galiba. Keşke bitmeseydi diyorum, ama iyi ki yerine bıraktılar diyorum sonra, ama sonra gene de bitmeseydi lan diyorum. Ama bitti diyorum. Böyle devam ediyo da şimdi laf kalabağına gerek yok la..

Neyse günlük, görüşürüz. Kendine iyi bak. Arada uğrarım yine.

BENZER  Huzursuzum Bu Aralar

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.