Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 22.3.2019
Bu yazı 26.08.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Yakında Yeniliklerle Buradayım

6 sene önce yazıldı, 184 kere okundu. 0

Merhabalar dostlar. Bir süre ara verdim blog işlerine. Daha doğrusu internete ara vermiş bulundum çünkü memlekete falan gittim. Onun dışında işlerim güçlerim karmaşıktı. Herneyse işte.

Yaklaşık bir ay kadar sonra falan daha sıkı bir şekilde bloglayacağım. Hatta sitede baya baya yenilikler yapacağım. Temada bir sürü bölüm çalışmıyor aktif değil, onları aktifleştirmek ya da yeni tema hazırlamak arasında kalabilirim. Eğer öyle bir şey düşünürsem, yeni tema yaparım sanırım. Mobil tarayıcı olaylarını göz önünde bulundurucam artık çünkü ben de artık mobilden daha çok giriyorum internete.

Uzun lafın kısası, bu yazı bir ara yazı. Kısa süre sonra daha aktif ve güzelliklerle birlikte tekrar buralarda olacağım. Görüşmek üzere!

BENZER  Merhaba Günlük

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel