Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 27.2.2020
Bu yazı 27.12.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Beyşehir’den Meraba Gençler

6 sene önce yazıldı, 277 kere okundu. 2

Merhaba arkadaşlar. Şuan Konya ilimizin güzide ilçelerinden olan hatta tek güzide ilçesi olan Beyşehir’den yazıyorum. Burda da hava mal gibi. Kıç donduran soğuk, her zamanki gibi peşimde. Ama olsun geçicek yaz gelince nabalım.

Yanımda halamın oğlu var biraz ondan bahsedeyim. Kendisi ( Süleyyyman ) halamın tek oğlu, benden yaşça küçük olmasına rağmen baya iyi anlaşırız falan filan. Severim de keratayı. Bazen aynı yatakta yatarız, bazen ona şarkılar yazarım. Arada yaparız böyle şeyler yani.. Neyse.

Aslında ne kadar bunaldığımı anlatacaktım ben burda. Buralara gelmemdeki sebep de bu zaten. Dört duvar arasında her ne kadar herşey güzel de olsa insan arada bir değişiklik istiyor. Çıkıyor yollara işte. Geldiğim yol da pek uzun olmasa da, yol yoldur diyelim nabalım. Ara ara geliyorum beyşehire zaten. Severim burayı az çok. Göl var. Yazın çok güzel olur buralar cıvıl cıvıl olur. Kızlar da fena değil. Az var ama öz var diyelim. En sevdiğim sarışın ve kıvırcık saçlı kızlar baya bol burda ama kıçları donduğundan onlar da soğukta dışarda değiller. Bu yüzden yazı beklicez artık..

Yazıyı burada sonlandırayım. Size bir şarkı da düşündüm, dinleyin istedim. Görüşmek üzere.

BENZER  Bu Nasıl Soğuk Lan?

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel