Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 25.3.2020
Bu yazı 28.04.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Bir Aydır Aradığım Şarkıyı Buldum

7 sene önce yazıldı, 219 kere okundu. 0

Hiç abartmıyorum, en az bir aydır ” neydi lan neydi yaa teknolojiii falan diyodu motor vardı … ” dediğim, taylana anlatıp hadi bul amk dediğim şarkıyı buldum sonunda. Aramayı bırakmıştım aslında. Dedim boşver bulamadım artık.. Ta ki dün provadan sonra ahmet abi metroda bana bu şarkıyı biliyo musun diyene kadar. Dedim deli misin gönder çabuk bana şunu :D

Arada bir Mavi’de falan denk geliyorum şarkıya hep ama bulamıyodum bi türlü.. Bi de takıntı vardır bende. Arada bir böyle aklıma bişeyler takılır, bulana kadar etrafımdakiler çok çeker benden. Herneyse. Uzatmayayım fazla. Yeni uyandım, uykuluyum hala. Kimilerine göre sexy bi sesim var şuan. Direk şarkıya geçeyim, buyrun.

 

BENZER  Akşam Prova: Mahkum Savaşa

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel