Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 311 yazı ve 269 yorum var.

Bu Nasıl Şans Anlamadım

6 sene önce yazıldı, 223 kere okundu. 0

Arkadaşlar merhabalar. Epeydir blog yazmıyorum biraz internet dışında meşguldüm, kendimi de pek iyi hissetmiyorum bu aralar. Az önce tekra halamlara geldim bir şeyler yazayım dedim oturdum bilgisayar başına.

Geçen gün internetten bi Casper Ultrabook siparişi vermiştim, dokunmatik olan modelinden. Üçüncü gün geldi kargo, aldım bilgisayarı bi baktım ekranda sorun var. Ulan sıfır cihaz.. İki milyara yakın para verip almışım, arızalı cihaz geliyor. Kargo geldiği gün direk değişim formu doldurdum bakalım yarın dönerler geri bana. Geri gönderip yenisini isteyeceğim, ayıplı ürün çünkü.

İşte benim şansım da böyle.. Yapacak bişey yok. Gene iyi bilgisayar çıktı içinden, normalde bana içinden plastik araba falan çıkar diye düşünüyodum bu şansla.. Yine iyiyiz yani :D

Bu arada, gelen bilgisayar sorunlu olmasa idi, çok sevinecektim. Çünkü gerçekten sağlam bi bilgisayar. Tasarımı falan müthiş. Alacaklara tavsiye ederim. Biraz kullandım sorunu anladıktan sonra hatta, kullanımı da çok rahat. Aşırı rahat hatta. Dokunmatik olayı da güzel. Mouse olmayan ortamlarda touchpad ile pek fazla uğraştırmıyor sizi. Bu da güzel bir şey. Hem de havası var :D

Çay hazırlamışlar sanırım, gideyim çay falan içeyim biraz kafa dağıtayım. Moralim bozuk baya zaten. Alternatif bişeyler bulucam bu hafta yapmak için kendimi iyi hissettirecek. Saçları falan kestiririm diye düşünüyorum. Üç numara ! Ahahah :D Şaka bi yana, cidden öyle bi düşünce var kafamda bir kaç haftadır. Ama tam karar vermiş değilim. Hayırlısı diyelim.

Haydin görüşmek üzere ! Kendinize iyi bakın.

BENZER  Aramıza Hoşgeldin "Ertan Balçık"

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

İsimTescil.net Sonunda Arayüzünü Güncelledi

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir zaman boyunca gına getiren, sürekli yavaşlığı ve “her yüzüne bakışımızda...

2 ay önce. 52 0 Devam Et

Sitelerinize WhatsApp Butonu Ekleyerek Müşterilerinizle Etkileşime Geçin

Merhaba arkadaşlar. WhatsApp günün hemen her anında iletişim ihtiyacımızı karşılayan olmazsa olmaz bir araç h...

2 ay önce. 61 0 Devam Et

İşletmelerde Ön Muhasebe Yazılımı Kullanmanın Önemi ve Bulut Tabanlı Yazılımlar

Merhaba arkadaşlar. Özellikle son zamanlarda girişimcilik ruhunun çok fazla kişiye ulaştığını, herkesin özell...

2 ay önce. 22 0 Devam Et

Material Design Icons – MDI ile Sitelerinize Icon Set Nasıl Eklenir

Selam arkadaşlar. Bu yazıda sitelerimizi daha doğrusu arayüzlerimizi hazırlarken Material Design Icon Set’ind...

2 ay önce. 22 0 Devam Et

SSD Disk Kullanmak Bilgisayarımızı Ne Kadar Hızlandırır?

Solid State diskler piyasa çıktığından beri bilgisayar satıcıları hatta elindeki ikinci el bilgisayarı satan in...

2 ay önce. 39 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.