Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 2.4.2020
Bu yazı 23.02.2014 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Bu Nasıl Şans Anlamadım

6 sene önce yazıldı, 222 kere okundu. 0

Arkadaşlar merhabalar. Epeydir blog yazmıyorum biraz internet dışında meşguldüm, kendimi de pek iyi hissetmiyorum bu aralar. Az önce tekra halamlara geldim bir şeyler yazayım dedim oturdum bilgisayar başına.

Geçen gün internetten bi Casper Ultrabook siparişi vermiştim, dokunmatik olan modelinden. Üçüncü gün geldi kargo, aldım bilgisayarı bi baktım ekranda sorun var. Ulan sıfır cihaz.. İki milyara yakın para verip almışım, arızalı cihaz geliyor. Kargo geldiği gün direk değişim formu doldurdum bakalım yarın dönerler geri bana. Geri gönderip yenisini isteyeceğim, ayıplı ürün çünkü.

İşte benim şansım da böyle.. Yapacak bişey yok. Gene iyi bilgisayar çıktı içinden, normalde bana içinden plastik araba falan çıkar diye düşünüyodum bu şansla.. Yine iyiyiz yani :D

Bu arada, gelen bilgisayar sorunlu olmasa idi, çok sevinecektim. Çünkü gerçekten sağlam bi bilgisayar. Tasarımı falan müthiş. Alacaklara tavsiye ederim. Biraz kullandım sorunu anladıktan sonra hatta, kullanımı da çok rahat. Aşırı rahat hatta. Dokunmatik olayı da güzel. Mouse olmayan ortamlarda touchpad ile pek fazla uğraştırmıyor sizi. Bu da güzel bir şey. Hem de havası var :D

Çay hazırlamışlar sanırım, gideyim çay falan içeyim biraz kafa dağıtayım. Moralim bozuk baya zaten. Alternatif bişeyler bulucam bu hafta yapmak için kendimi iyi hissettirecek. Saçları falan kestiririm diye düşünüyorum. Üç numara ! Ahahah :D Şaka bi yana, cidden öyle bi düşünce var kafamda bir kaç haftadır. Ama tam karar vermiş değilim. Hayırlısı diyelim.

Haydin görüşmek üzere ! Kendinize iyi bakın.

BENZER  Yine Günlerden Otogar

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel