Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 26.3.2020
Bu yazı 18.12.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Enpara Android Uygulaması Çıkmış

6 sene önce yazıldı, 225 kere okundu. 2

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir enpara kullanıyorum fakat uygulaması daha çıkmamıştı. Geçen gün sitelerine girdiğimde farkettim, güzel bir uygulama yapmışlar. Iphone’lar için uygulamaları çok önceden hazırlanmıştı ama bizi şimdilerde hatırladılar sağolsunlar :)

Uygulamaya gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Biraz da bu bankacılık sisteminden bahsedelim hazır konusu açılmışken. Havale – EFT – Fatura ödemeleri vesaire gibi işlemlerde hiçbir şekilde ek ücret yansıtılmıyor kullanıcılara. Böylelikle, benim gibi internet kullanıcıları internet üzerinden gerekirse 2 Tl – 3 TL gibi ufak aktarımlarda veya büyük miltarlarda olan aktarımlarda kolayca işlem yapabiliyor. Son derece güvenli, son derece basit. Zaten mottoları da bu, basit, banka şubesiz, sadece internet üzerinden yapılan basit işlemleri kapsıyor. Bir de, normal finansbank atmlerinden yine ücretsiz bir şekilde para yatırıp çekebiliyorsunuz. Bunun dışında da bazı ürünleri var. İndirimler kampanyalar yayınlıyorlar panelinize girdiğinizde görüyorsunuz zaten. Kredi ürünleri de mevcut.

Enpara’dan da bahsettiğimize göre yazımızı sonlandırabiliriz. Tekrar görüşmek üzere.

 

 

BENZER  Mighty Text ile Bilgisayarınızdan SMS Gönderin

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel