Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 24.3.2020
Bu yazı 03.02.2014 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Sade ve Basit Android SMS Uygulaması

6 sene önce yazıldı, 362 kere okundu. 0

Merhabalar Android severler. Sizlere bugün belki de biliyor ve kullanıyor olduğunuz bir uygulamayı tanıtıcam. Uygulamamız, telefonumuzda sürekli kullandığımız ( esemesleşen gençlere hitaben söyledim ) sms kısmını iptal edip, başka bir arayüz ile sms alıp göndermek için yapılmış. Gayet basit ve hoş bir arayüzü var. Beyaz tonlarında bir launcher ve temasını kullanan arkadaşlar için güzel bir alternatif olabilir. Ya da telefonun kendi sms uygulamasından sıkılanlar bir süre deneyip sıkıntılarını giderebilirler.

helloandroidsmsuygulamasi

Uygulamamızı buradan indiriyoruz. Kuruyoruz ve modern arayüze sahip sms uygulamamızı kullanmaya başlıyoruz. Ben şahsen şuan bu uygulama ile smslerimi yönetiyorum. Gerçi şuan sms paketim iptal, daha güncellemedim ancak kullanıyorum yani yine de :)

Tekrar görüşmek dileğiyle. Kendinize iyi bakın.

BENZER  Android: Wifi ile Kolay Dosya Aktarımı - Yönetimi

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel