Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 27.2.2020
Bu yazı 21.05.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Erkan Oğur’lu Türküler’li Bir Gün

7 sene önce yazıldı, 210 kere okundu. 0

Merhaba günlük. Sabah kalktım geldim yine dükkana. Oturdum masama, kodlamalar modlamalar falanlar filanlar işte. Özdemir Web Tasarım’la uğraşıyorum 2-3 gündür. Güzel oldu site gerçi. Bir yandan da Erkan Oğur dinliyorum. Nedense burda bu tarz şeyler dinlemek güzel oluyor. Biraz da dertli miyim ne..

Neyse işte. Geçiyor zaman böyle böyle. Bilgisayarım sağlam allahtan. Bir de işkence bir bilgisayarda çalışmak olsaydı işin içinde.. Kafayı yerdim sanırım. He bu arada bilgisayar demişken, After Effect ile olaylar olaylar diyorum. Kendi klibimizi çekicez yakında güzel bir şekilde. Bir vakit bulabilirsem tabi..

Gerçekten çok yorgunum ya. Geçen hafta cumartesi gününden beri ( Ali Rızacığımla taksimde sabahladığımız gece ) , öyle yorgun ve uykusuzum ki anlatamam. Dün gece de salonda Leyla ile Mecnun izlerken uyuyakalmışım. Düşün, LM izlerken uyuyakalmışım dedim.. Önceki gece de 4-5 gibi uyandım cinlere taktım kafayı, uyuyamadım sonra, geçtim bilgisayarın başına. ( Sanki hiç ayrılıyormuşum gibi başından .. ) Yani demem o ki, yorgunum lan :/

Bu hafta dinlenmeyi düşünüyodum bir de.. Otur otur otur nereye kadar amk. Sürekli monitör karşısındayım. Tamam seviyorum, güzel bir ortam da var burda ama, yoruyor insanı.

Herneyse.. Ben işime gücüme bakayım günlükcüm. Görüşürüz yine. Kendine iyi bak ;)

BENZER  Açık Lisenin İlk Sınavlarına Girdim

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel