Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 23.4.2019
Bu yazı 04.02.2014 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Facebook Mesajlarını Topluca Silen Chrome Eklentisi

5 sene önce yazıldı, 429 kere okundu. 0

Arkadaşlar merhabalar. Size facebookdaki mesajlarınızı topluca silebilmenizi sağlayan ufak bir google chrome eklentisini tanıtacağım bu yazımda. Şöyle ki, facebook hayatımızın içinde büyüük bir yer edinmiş durumda. Hemen hemen diğer insanlarla iletişimimizi facebook üzerinden kuruyoruz ve bu da bayaa büyük bir mesaj arşivini beraberinde getiriyor. Bu mesaj arşivlerimizi de temizlemek çok kolay aslında.

facebooktoplumesajsilgooglechrome

Eklentiyi buradan Google Chrome’a ekleyerek mesajlarımızı silmeye başlayabiliyoruz. Nasıl sileceğimizi de anlatayım;

  • Öncelikle Google Chrome ile bu sayfaya girip eklentiyi yüklüyoruz.
  • Daha sonra facebook’a giriş yapıp mesajlar kısmına geliyoruz. Mesajlar kısmına girdiğimizde araç çubuğunda bir simge belirecektir. Bu simgeye tıkladığımızda bir uyarı verir.
  • Uyarıya evet dedikten sonra silme işlemi başlar.
  • Silme işlemi o an o sayfada sol taraftaki listede gösterilen mesajlarla sınırlıdır. O mesajlar temizlendiğinde “Daha fazla göster” e tıklayarak daha eski mesajları da gösterip yine araç çubuğundaki simgeye tıklayarak silebiliriz.

Bu işlemi bütün mesaj klasörlerinizde uygulayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi gayet basit bir şekilde mesajlarımızdan kurtulmuş oluyoruz. Tekrar görüşmek üzere :)

 

BENZER  FastStone Toplu Resim Boyutlandırma ve Dahası

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel