Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 14.2.2020
Bu yazı 26.12.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Facebook Messenger İle Kolay Sohbet

6 sene önce yazıldı, 245 kere okundu. 0

Merhaba arkadaşlar. Facebook kullanmayan yoktur, çok azdır, tek tük.. Hal böyle olunca millet sadece birine bişey söylemek için bile olsa tarayıcıyı açıp facebook a giriyor ve mesajını yazıyor. Ancak buna çoktandır gerek yok. Bir çok alternatifimiz var. Örneğin Google Chrome için bir eklenti var facebook ile tarayıcınızı entegre eden. Ama benim size tanıtacağım olay bu değil.

Facebook Messenger uygulaması, bildiğiniz facebook chat’i masaüstünüze getiriyor. Uygulama olarak indirip kuruyorsunuz ve internet tarayıcınıza girmeden arkadaşlarınızla sohbet edebiliyorsunuz. Ayrıca bildirimlerinizi de programcık içerisinde görebiliyorsunuz. Gayet basit hoş ve kullanışlı bir uygulama. Benim farkettiğim tek eksikliği dosya gönderme olayının olmaması. Ama yanlış görmüş de olabilirim, çok detaylı incelemedim.

İndirmek için aşağıdaki adrese tıklayın;

https://www.facebook.com/about/messenger

BENZER  Subway Surfers Bilgisayar Versiyonu

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel