Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 28.2.2020
Bu yazı 29.05.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Facebook’dan Toplu Fotoğraf İndirin

7 sene önce yazıldı, 292 kere okundu. 0

Merhabalar. Facebook günümüzün vazgeçilmezi halinde olan bir sosyal medya tanrısı. İşimiz gücümüz ne olursa olsun herhangi bir şeyde direk Facebook üzerinden çözüme gitmeye çalışıyoruz. Aklımıza ilk o geliyor. Hal böyle olunca Facebook üzerindeki fotoğraflar, videolar vesaire baya bi önemli oluyor. Bazen yüklü miktarda fotoğrafı indirmemiz başka bir yerde kullanmamız veya bilgisayarımızda arşivlememiz gerekiyor. Ne yazık ki Facebook buna kendiliğinden izin vermiyor. Biz de alternatif yollar arıyoruz.

İşte bu alternatif yollardan en rahatı da şuan size tanıyacağım web sayfası. Siteye girip facebook hesabınız ile giriş yapıyorsunuz. İster kendi albümlerinizi isterseniz de arkadaşlarınızın albümlerini topluca indirebiliyorsunuz. Hatta tek bir tıklama ile tüm albümlerini indirebiliyorsunuz. Sistem çok hızlı çalışıyor. Tıkladığınız anda ziplemeye başlıyor dosyaları ve ikinci tıklamanızda dosyayı masaüstünüzde görüyorsunuz.

Fazla söze gerek yok. Buyrun aşağıdan bağlantıya tıklayıp siteye gidebilirsiniz.

http://www.picknzip.com

BENZER  Şahane Bir Not Tutma Platformu : Google Keep İle Tanışın

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel