Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 313 yazı ve 269 yorum var.

Film: Kalbinin Sesini Dinle

8 sene önce yazıldı, 379 kere okundu. 0

Az önce bitti film. Müzik konulu filmler ilgimi çekiyo hep ama bu biraz farklıydı. Gerçekten de hayatta çok ama çok nadiren yakalayabilinen bir aşkı anlattı film. Haliyle biraz duygulandık :)

12 yaşından beri piyano çalan bir garsondan bahsediliyor filmde. İşin temelini küçük yaşta öğrendiği için kendi şarkılarını yazıyor. Çalıştığı yerde piyano olduğu için her sabah ve her akşam çalıyor. Bir gün işitme ve konuşma engelli bir kız, annesiyle orada yemek yemeye geliyorlar ve ikisi de birbirlerine aşık oluyorlar.

Kızın annesi kızını kontrol altında tutabilmek ve onun hayatını kendisi belirlemek için kısıtlamalar yapıyor sürekli. İşaret dili öğrenmesini istemiyor, ameliyat olup duymasını istemiyor falan. Danny, yani garson ve piyanist çocuk, onu iki hafta araması için bekliyor. Sonunda çalıştığı yere geliyor kız yine. İşitme ve konuşma engelli olduğunu anlıyor kızın. Danny’nin arkadaşı onu anlaşamayacakları konusunda uyardığında ona çok güzel bir cevap veriyor Danny.

” Zor olabilir diye harika bir fırsatı tepmeye niyetim yok. “

Daha sonra, annesi kızının bu garson parçasıyla birlikte olduğunu öğreniyor ve ayırıyor bunları çeşitli oyunlarla. Bir süre ayrı kalıyorlar. Bu sırada Danny’nin çalıştıgı yerdeki patronu onu piyano çalarken izliyor bi gün gizlice. Lokantada arkadaşlarını çağırıp ufak bir konser vermesini söylüyor beğendiği için. Güzel bir konser veriyor. Kız gelmeye çalışıyor ama gelemiyor.

Hof hem yoruldum, hem de gerisini izleyin, heyecanı kaçmasın. Bi de, valla çok duygulandım o yüzden mal mal yazıyorum böyle. Yazıyı zittiredip direk filmi izleyin a dostlar. Aşağıya link de veriyorum izlemek isteyenler için. Tavsiyedir mutlaka. Haydin kendinize iyi bakın. Müzikle, aşkla kalın. ( sen de )

http://www.720pfilmizle.org/kalbinin-sesini-dinle-filmini-izle-turkce-dublaj.html

 

 

BENZER  Gecelerimin Kurtarıcısı : Yabancı Dizi 24

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Macbook Air 2017’yi Kimlere Tavsiye Edebilirim?

Bir süredir sık sık Macbook Air’i proje işlerinde ve sunumlarda kullanıyorum. Sizlere bu yazımda 2017 model ...

3 ay önce. 58 0 Devam Et

2021’e Girerken Hayata Dair Genel Bir Değerlendirme Yapalım

Merhabalar yeniden! Hemen her yazıya başlarken söylediğim gibi; epeydir bir şeyler yazamıyorum ama yeniden bir şe...

3 ay önce. 38 0 Devam Et

İsimTescil.net Sonunda Arayüzünü Güncelledi

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir zaman boyunca gına getiren, sürekli yavaşlığı ve “her yüzüne bakışımızda...

11 ay önce. 170 0 Devam Et

Sitelerinize WhatsApp Butonu Ekleyerek Müşterilerinizle Etkileşime Geçin

Merhaba arkadaşlar. WhatsApp günün hemen her anında iletişim ihtiyacımızı karşılayan olmazsa olmaz bir araç h...

11 ay önce. 212 0 Devam Et

İşletmelerde Ön Muhasebe Yazılımı Kullanmanın Önemi ve Bulut Tabanlı Yazılımlar

Merhaba arkadaşlar. Özellikle son zamanlarda girişimcilik ruhunun çok fazla kişiye ulaştığını, herkesin özell...

11 ay önce. 83 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.