Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 14.2.2020
Bu yazı 28.12.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Format Sonrası Kolay Program Kurulumu

6 sene önce yazıldı, 609 kere okundu. 0

Merhaba arkadaşlar. Baktım Nazım “Flash Bellek ile Format Ve Windows Kurulumu” konusuna değinmiş bende formattan sonra silinen programlarımızı nasıl kolay yolla kurarız bunu anlatacağım. Bunu bir web sitesi üzerinden yapacağız. Sitemizin adı “Ninite”.

Siteye ulaşmak için buraya tıklayın.

Sitemize girdiğimizde aşağıdaki gibi bir görüntü karşılıyor olacak.

Yukarıda ki bölümden istediğiniz işinize yarayan programları seçerek aşağıdaki “Get Installer” butonuna basarsanız ufak bir programcık indirecek. Aşağıda programın arayüzünü görebilirsiniz.

Yukarıda gördüğünüz gibi program seçtiklerinizi kendisi indirip kuracak ve masaüstüne kısayollarını atacak. Böylece site site gezmeden direk zahmetsiz bir şekilde programlarınızı kurmuş olacaksınız. Evet format atmaya hazırsınız kolay gelsin :)

BENZER  Özlemekten yoruldum

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel