Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 28.2.2020
Bu yazı 12.03.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Genckasif.Net Yeni Tasarımıyla Sizlerle

7 sene önce yazıldı, 195 kere okundu. 0

Bir arkadaşımızın ilgilendiği web sayfasını daha doğrusu web bloğunu burdan tanıtıp destek olmak istedim. Buyrun onların dilinden, kendileri;

Genckasif.Net 2012 yılında iki hayalperest tarafından açılmıştır. Amaçları web sitelerini iyi bir yere getirmek olan iki arkadaşın ilerisi için büyük planları ve hayalleri var. Bu iki arkadaş lisede tanışmış ve ortak olup Genckasif.Net adlı websitesini kurdular. Genckasif.Net teknoloji ve daha birçok konuda yazıları bulabileceiniz kaynak bir websitesi. Eğitim videoları, program tanıtımları ve daha fazlasını Genckasif.Net’te bulabilirsiniz. Genckasif.Net’i ziyaret edip bu hayalperest insanlara destek olabilirsiniz..

www.genckasif.net

Başarılar arkadaşlar.

BENZER  Erkan Oğur'lu Türküler'li Bir Gün

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel