Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 28.2.2020
Bu yazı 03.01.2014 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Google Analytics Android Uygulaması

6 sene önce yazıldı, 201 kere okundu. 0

Google, bildiğiniz üzere hayatımızın her alanında bizlere hizmet eden bir firma. Doğru kullanımlarda insanın gerçekten eli ayağı oluyor bütün google hizmetleri. Bu uygulama da, yine bir google hizmeti olan analytics i telefonunuza taşıyor.

Analytics Nedir?

Google Analytics, hazırladığımız web sayfalarımızın ne zaman kim tarafından ziyaret edildiğini, sitede ne kadar vakit geçirildiğini, hangi tarayıcı ile hangi işletim sistemi ile girildiğinizi, siteye giren kişilerin hobilerini bile gösteren ayrıntılara sahip, günlük haftalık aylık yıllık vesaire size rapor sunabilen bir Google hizmeti. Ben uzun süredir kullanıyorum ve bu hizmetin gelişimindeki süreçleri gözümle gördüğüm için, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Fazla söze gerek yok, android uygulamasını indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Tekrar görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın.

TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

BENZER  2 Yılda 6 Farklı Telefon Değiştirmek

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel