Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 23.2.2020
Bu yazı 04.07.2015 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Herhangi Bir Post Type’ın Post Sayısını Göstermek

5 sene önce yazıldı, 364 kere okundu. 1

Merhaba arkadaşlar. Yine ufak bir tecrübemi sizlerle paylaşmak istemem üzerine yazmaya başladığım bir yazıda merhaba. Bir yandan SlowTurk’de ” kim ne derse desin söz geçmiyor ki dilime ..” diyor müzisyen arkadaşın teki ama kulak asmayalım, işimize bakalım biz.

Normal kullanımlarda da lazım olabilir ancak anlattığım şey en çok wordpress özelleştirmelerinizde işinize yarayacaktır diye düşünüyorum. Custom post type’ları genelde bu tarz işerde kullanıyoruz zaten. Şimdi sizlere vereceğim ufak bir kod, post type içinde bulunan post sayısını ekrana yazdırmakta. Biraz daha özelleştirip sadece yayınlanmış olanları da saydırabiliyoruz elbette. Buyrun;

Örnek bir kullanım isterseniz eğer;

İşlemlerimiz bu kadar, eklemek/sormak istediğiniz bir şey olursa eğer, yorum kısmı aşağıdadır. Kendinize iyi bakın. Bol WordPress’li günler!

BENZER  Wordpress Otomatik Linkler

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel