Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 18.2.2020
Bu yazı 02.03.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

İnşaat Denince Akla Bizim Sokak Gelir!

7 sene önce yazıldı, 314 kere okundu. 0

Dün veya önceki gün sigara almaya çıktığımda farkettim. Gerçi giderken değil gelirken farkettim çünkü bakkalda uyandım sanırım. Herneyse, ulan arkadaş, bizim sokakdaki şu inşaat olayları ne zaman bitecek artık ? Her sabah her sabah gürültü patırtıyla uyanıyorum. ( Benim sabahım 12-1 , kimi ilgilendirir? rahatsız oluyorum. ) Bizim bina hariç nerdeyse bütün binaları yıkıp yeniden yapıyolar pezevenkler. Gürültüyü geçtim, bazen sokağa araba bile giremiyor. Taksi çağırıyosun, merdivenin yukarısındayım abi oraya gelemedim diyor. Bi yere gideceğim, dışarı çıkıyorum, ayakkabılarım toprağa batıyor anasını satiym ne lan bu.

Bir senedir aralıksız inşaat var bizim sokakta. Belki de bir senedir huzursuzluğum bu yüzden anasını satiym. Ama varya gece alıcan gece gözlüğünü, point blank tabancasını, gelicen bizim sokağa, takılıcan. O derece yani..

Tamam sakinim, haydi görüşmek üzere.

BENZER  Hesap Kartını E-Ticaret İşlemlerine Açmak Hakkında

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel