Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 316 yazı ve 269 yorum var.

Kolajlarınızı Online Hazırlayın

11 sene önce yazıldı, 328 kere okundu. 1

Merhabalar arkadaşlar. Bugün bi kolaja ihtiyacım oldu iş gereği. Güzel bir kolaj yapıp arkaplan olarak kullanmam gerekti. Eskiden Picasa kullanırdım kolajlar için fakat bir süredir Picasa’ya fotoğraf almaya çalışırken hata almaya başladım. Sonra uygulamayı kapattım, açarken hata verdi bu sefer.. Deli etti.. Kafayı yiyecektim. Biraz araştırdım başka uygulama indireyim falan diye. Bikaç program indirdim ve anladım ki öyle biraz araştırmayla bulduğunuz programlar çok dandik oluyor. Bi tanesinde resmin çözünürlüğünü ayarlamak için pro sürüme yükseltmem gerektiğini falan söyledi.. Benim de tepem attı. Warez mi bakayım yoksa online tools mu kullanayım dedim.. Sonra google’dan biraz bakınca çok güzel online araçların olduğunu farkettim. Bu yazının amacı da bugün kullandığım online kolaj oluşturma web aplikasyonunu tanıtmaktır.

Site gayet profesyonel, gayet hoş bir çalışma şekli var. Zaten girince göreceksiniz gayet de basit. Kolay yoldan derdime derman oldu diyebilirim. Böyle şeyler basit şeyler aslında. Hani Photoshop’u açarsınız yaparsınız uğraşıp ama bazen hızlıca halletmeniz gerekebiliyor. Bir de, ergen bir kız çocuğu değilseniz ve facebook’da üç dört kare birleşik renk efektli fotoğraflar paylaşmıyorsanız zaten böyle araçları bilemezsiniz pek. Ben de yeni öğrendim işte.

Sitemize gelelim, çenem düştü gene. Siteye girmek için üyelik cart curt gerekmiyor. Sitede başka araçlar da var girince kurcalarsınız. Buyrun adresi aşağıya verdim, girin bakın işinizi görün çıkın.

http://www.fotor.com/features/collage.html

Tekrardan görüşmek üzere arkadaşlar. Bol fotolu bol kolajlı günler. Hadisenin fotoğraflarından kolaj yapan olursa da bana göndersin mutlaka ;) Ayh yerim .s.s

BENZER  Şahane Bir Not Tutma Platformu : Google Keep İle Tanışın

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

MacBook Pro M2 13” İle İkinci Günüm

Merhabalar! Instagram kullanıcı adımı değiştirdikten sonra artık şu blog işine bi el atayım istedim ve yeniden...

11 ay önce. 44 0 Devam Et

Kahramanmaraş Depremi ve Düşüncelerim

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir bir şeyler yazmıyordum, zaten çok nadiren girip bir şeyler yazıp çıkıyorum an...

1 sene önce. 56 0 Devam Et

Asus ROG Strix G513IC 144Hz Dizüstü Bilgisayar ile Yaşadığım Problemler

Öncelikle herkese merhaba! Çok uzun bir süredir bloğum aktif değildi ve artık bişeyler yazmak çizmek için tekra...

2 sene önce. 79 0 Devam Et

Macbook Air 2017’yi Kimlere Tavsiye Edebilirim?

Bir süredir sık sık Macbook Air’i proje işlerinde ve sunumlarda kullanıyorum. Sizlere bu yazımda 2017 model ...

3 sene önce. 127 0 Devam Et

2021’e Girerken Hayata Dair Genel Bir Değerlendirme Yapalım

Merhabalar yeniden! Hemen her yazıya başlarken söylediğim gibi; epeydir bir şeyler yazamıyorum ama yeniden bir şe...

3 sene önce. 67 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.