Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 28.2.2020
Bu yazı 30.01.2014 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Köyde Tatil Zamanı

6 sene önce yazıldı, 321 kere okundu. 0

Merhabalar dostlar diye başlayalım. Yorucu bi dönemden geçtim. 15 tatil ile alakası olan bir tatil değil benimkisi bu arada, devamlılığı olan bir okulda okumadığımı biliyosunuz zaten. Benim tatil biraz kafa tatili. Zaten köy gibi bir yerde yaşıyorum, adına kasaba demişler ama köyün yeri ayrı. En büyük özelliği “kendi” köyüm ve internet yok. Bu da demektir ki, evden çıkıp dağa bayıra gidebilirim. Eve geldiğimde de ne gelen mailler kafamı yorar ne de gelen vatsap mesajları. Kafa dinlemek için birebir yani.

Daha önce köyümden bir kaç fotoğraf paylaşmıştım buradan o yazıya gidebilirsiniz. Bu sefer de baya bi fotoğraf çekicem gibime geliyor. Hem arada bir oturup güzel yazılar hazırlarım geri döndüğümde bloğumda paylaşmak için. Ha bir de, geri döndüğümde İstanbul’a gitmem sebebiyle ara verdiğim bir iki projeye de hayat vericem çok az kaldı.

Bir kaç gün internet ortamından uzağım. Sadece telefon ile arayanlar ulaşabilecekler. Bunu da söyledikten sonra gidip hazırlanabilirim. Birazdan yola çıkacağım çünkü. Tekrar görüşmek üzere.

BENZER  Soguk Havalarda Beysehir

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel