Bloğumda toplam 12 kategoride yazılmış 311 yazı ve 269 yorum var.

Leyla ile Mecnun Gibisi Yok

8 sene önce yazıldı, 297 kere okundu. 0

Ulan nasıl bir bağımlılıktır bu? Bildiğin, her pazartesi internet başında bekliyorum youtube’a düşmesini. Bugün birazcık istisna olmasına rağmen, gece yatağımdan kalkıp gelip izledim yine. Televizyon izleyen birisi değilim zaten. Televizyonun karşısına zorla geçiren arkadaşlarım olduğu da doğrudur aslında. Ama bana göre gereksiz. Çünkü o kadar saçmasapan şeyler var ki.. Ki onu geç, Leyla ile Mecnun var diye niye televizyon karşısına geçmiyorsun diye soracak olursanız da cevabım hazır tabiki. Reklamlar ulan rekamlar! 2-3 dakika reklam izliyorsunuz, sonra bi yazı çıkıyor ” Dizi keyfi reklamlardan sonra devam edecek. ” E o zaman bi yürü git. ( Bloğumda küfür etmeyeceğim. Ama siz burada bi yürü git demeyeceğimi biliyosunuzdur zaten. )

leylalemecnunblm54mkvsnKonumuza dönelim. Televizyonda o kadar kalitesiz, halkın istediğini verdiği için tutulan, gereksiz ve sebepsiz yere sürekli yeni bölümleri çekilen diziler, saçmasapan yarışmalar, her biri başka bir siyasi görüşü millete import etme görevi edinmiş haberler, haberciler.. Kendini komik sanan gerizekalı insanlar falan var ki.. Bunların arasından Leyla ie Mecnun kendini gösteriyor illaki ” Ben farklıyım lan! ” diye.

 

Tavsiye ettiğim bir iki arkadaşım çok saçma falan diyolar. E evet. Saçma değil demiyoruz ki. İnceyi görebilmek lazım. Kendim görüyorum diye havalanmıyorum şimdi ama, gerçekten ince espiriler var ve tüm bölümleri izlemeyenler pek de anlayamıyor açıkcası. Ben de anlayabildiğim kadarına gülüyorum zaten. Kaçırdığım da çok şey vardır, yazık etmişim püü.

Velhasıl, severek izliyorum, o kadar saçma sapan olayları anlatıyor ve bütün bunları o kadar güzel anlatıyor ki hem gülüyorsun, hem de yeri geliyor duygulanıyorsun. Bazen, bu diziyi sadece ben izliyim diye çekmişler diyorum. Bazen ” aaa bunun aynından arkadaşım yaşadı ” diyorum. Ben varım orda yani. Biz varız. Hepimiz kardeşiz la la la.

BENZER  Önerebileceğim Android Oyunlar #1

İsmail Abii! Hoop! Görüşürüz arkadaşlar.

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

İsimTescil.net Sonunda Arayüzünü Güncelledi

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir zaman boyunca gına getiren, sürekli yavaşlığı ve “her yüzüne bakışımızda...

6 ay önce. 114 0 Devam Et

Sitelerinize WhatsApp Butonu Ekleyerek Müşterilerinizle Etkileşime Geçin

Merhaba arkadaşlar. WhatsApp günün hemen her anında iletişim ihtiyacımızı karşılayan olmazsa olmaz bir araç h...

6 ay önce. 148 0 Devam Et

İşletmelerde Ön Muhasebe Yazılımı Kullanmanın Önemi ve Bulut Tabanlı Yazılımlar

Merhaba arkadaşlar. Özellikle son zamanlarda girişimcilik ruhunun çok fazla kişiye ulaştığını, herkesin özell...

6 ay önce. 47 0 Devam Et

Material Design Icons – MDI ile Sitelerinize Icon Set Nasıl Eklenir

Selam arkadaşlar. Bu yazıda sitelerimizi daha doğrusu arayüzlerimizi hazırlarken Material Design Icon Set’ind...

6 ay önce. 72 0 Devam Et

SSD Disk Kullanmak Bilgisayarımızı Ne Kadar Hızlandırır?

Solid State diskler piyasa çıktığından beri bilgisayar satıcıları hatta elindeki ikinci el bilgisayarı satan in...

6 ay önce. 68 0 Devam Et

Hakkımda

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

Uzun yıllar çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2017’den beri kendi yazılım ve reklam şirketimi kurdum. Geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz.