Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 303 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 19.8.2019
Bu yazı 20.04.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

LM Az Güldürüyor Artık

6 sene önce yazıldı, 182 kere okundu. 0

Bilenler bilir, Leyla ile Mecnun dizisinin sıkı takipçisiyimdir. Başta Ali Atay olmak üzere hemen hemen tüm karakterleri çok severim, her hareketlerinde espirilerinde gülerim. Ama ne olduysa şu son bölümlerde biraz daha az güldürmeye başladılar. Eskiden fantastik bir sürü olay olurdu, oraya buraya giderlerdi, olaylar olaylar olurdu. Şimdiki bölümlerde biraz daha sakinleştiler sanırım. Bir de İşler Güçler izlemeye başladım, artık eskisi kadar heyecan yapmıyorum pazartesi gecesi gelsin de internetten Leyla ile Mecnun izliyim diye.

Üzücü aslında be. Türkiyenin en kaliteli dizisiydi ve seven sevmeyen herkes bunu kabullenmişti. Sona yaklaştığından mıdır nedir, bişeyler oldu. Dizi bitsin, baştan başlayıp tekrar bitirmeyi düşünüyorum gerçi. Hızlı izleyince, beklemeyince az da olsa eski günleri hatırlarız, eğleniriz galiba :)

İşler güçler demişken, cidden sevdim diziyi. 4-5 günde 36 bölümü bitirivermişim hemen. Bekliyoruz bakalım salı gününü. Boomcu onur ve Ahmet Kural favorim. Sadinin “Türkiye Güzeli” ayrı bir kategoride favorim zaten :D Hayırlısı diyelim. Darısı başımıza :P

Uyumadan bişeyler yazayım biraz kafamı başka yerlere çekeyim dedim. Bloğum da olmasa zaten.. Haydin bitireyim madem. Hayırlı sabahlar herkese. İmam efendi, şu ezanı uzattın da uzattın yahu. Kalkıp namaz kılasım geldi anasını satayım. Neyse neyse, fıtıfıtı yatayım ben. Siyu

BENZER  Subway Surfers Bilgisayar Versiyonu

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.

Nazım YILMAZ

A webmaster, working with music.

1994'ün Haziran'ında Beyşehir/Konya'da dünyaya gelmişim. O zamanlar, gerek tombikliğim gerek yeşil gözlülüğüm sebebiyle gören herkes tarafından el üzerinde ( hatta defalarca havaya atılıp tutulma gibi ) tutulmuşum.

Bebekliğim Konya'da bir köyde, çocukluğum İstanbul'da geçti. İstanbul'da başladığım iş hayatına doğduğum yer, Beyşehir'de devam ediyorum.

İZLEDİM

Bir Solukta İzlenebilecek Dizilerden : La Casa De Papel