Yazıyı görüntülüyorsunuz Bloğumdaki toplam 12 kategoride yazılmış 302 yazıdan en güncelleri gösteriliyor. 24.6.2018
Bu yazı 25.05.2013 tarihinde yazıldı. O günden bu güne bir çok şey değişmiş ve yazı geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Meraba Günlük #bilmemkaç

5 sene önce yazıldı, 132 kere okundu. 0

Bir iki gündür yazmadığımı farkettim. Az önce işe geldim bilgisayarımın başına geçtim bi fırsat buldum bişeyler yazayım madem. Bu aralar biraz yoğun geçiyo. İşe başladım, gerçi tam olarak başlamak denilemez. Çünkü evde yaptığım işi artık ofis ortamında yapıyorum. Tek değişiklik sabah evden çıkıp akşam eve gitmem. Böyle olması daha güzel aslında. Bi yandan uyku düzenim oluyor, bi yandan da daha verimli çalışabiliyorum. Hem dışarı çıkıp bir iki insan yüzü görüyorum. Bi de burdaki kızlar çok sağlam lan :D

Onun dışında Konya olayları var. Gitmeyeceğim sanırım. Çünkü gidersem bir ay falan geri göndermezler beni biliyorum. Abuk subuk bir aileye sahip olduğumdan.. Bıraktım ne halleri varsa kendileri görsünler. Düzeni kurmaya başladım ben, beni ilgilendirmez artık.

Bu arada, bloğun yeni temasını bu hafta tamamlamayı planlıyodum fakat işler yoğun olduğundan pek fırsat bulamadım. Zaten akşama kadar kodlama falan yapıyorum, bir de kendi sitemle uğraşacak kafa kalmıyor açıkcası. Ama yapıcam, şablon vesaire hazır. Güzel de olacak. Bakalım :)

Görüşmek üzere günlükcüm. Seviliyosun. Bays

BENZER  Bu Nasıl Şans Anlamadım

Konuyla alakalı bir şeyler yazabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir.